نمناک سرگرمیگوناگون نوزاد 5 ماهه ای که دستشویی رفتن بلد است + تصاویر
دستشویی نوزاد ، نوزاد باهوش
دختربچه 5 ماهه که با کمک آموزش های مادرش توانست بدون نیاز به پوشک مرحله یادگیری دستشویی نوزاد را سپری کند حیرت کاربران فضای مجازی را برانگیخت.
بازدید : 6,864 نفر

آموزش دستشویی نوزاد ، نوزاد 5 ماهه که دستشویی رفتن را یاد گرفته است:

یکی از مراحل تقریبا مشکل بچه داری آموزش دستشویی رفتن و جدا شدن کودک از پوشک است. یک مادر جوان از اوایل دوره نشستن نوزادش تصمیم گرفت تا این بخش از آموزش را پیش ببرد و خیلی زودتر از موعد نوزادش را به دستشویی رفتن بدون پوشک عادت دهد. "مونیکا " مادر نوزاد 5 ماهه ی باهوش به نام امیلی رز است که تلاش کرده تا دخترش از همین دوران نوزادی بتواند بی نیاز به استفاده از پوشک شود.

دستشویی نوزاد

نوزادی که در 5 ماهگی آموزش دستشویی رفتن می بیند

کودک در حالت استاندارد از اوایل 15 ماهگی به بعد می تواند آموزش دستشویی رفتن را داشته باشد که اکثرا تا 2 سالگی هم طول می کشد.

اما به طرز باورنکردنی این نوزاد در 5 ماهگی تا حد قابل توجهی توانایی کنترل و تخلیه به موقع ادرار و مدفوع خود را دارد و این تنها نتیجه آموزش هایی مداوم و صبورانه مادرش بوده است.

خانم مونیکا می گوید :دختر من هنوز توانایی صحبت و راه رفتن ندارد و تنها می تواند بنشیند که البته در این سن طبیعی است ولی من سعی کردم از همین نشستن به بهترین نحو ممکن استفاده کنم.

دستشویی نوزاد

پدر و مادر دختری که در 5 ماهگی بی نیاز از پوشک شد

نوزاد 5 ماهه ای که دستشویی رفتن بلد است + تصاویر

نوزاد 5 ماهه ای که دستشویی رفتن بلد است + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 24
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 22 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف