نمناک اخبارورزشی دستمزد داوران جام جهانی روسیه چقدر است؟
دستمزد داور جام جهانی ، جام جهانی 2018
فیفا مبلغ دستمزد داوران سطح اول جام جهانی روسیه را برای قضاوت در بازی های مراحل مختلف اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 17 فروردین 1397

دستمزد داوران جام جهانی روسیه

فیفا دستمزد داوران حاضر در رقابت های جام جهانی 2018 روسیه را مشخص کرد که بر این اساس داوران حاضر در این رقابت ها هر کدام 57 هزار و پانصد یورو دریافت می کنند.

جام جهانی روسیه خرداد ماه استارت خواهد خورد و بر اساس خبر روزنامه اکیپ فرانسه دستمزد داوران برای قضاوت در بازی های مراحل مختلف مشخص شد.

دستمز داور جام جهانی

دستمز داوران جام جهانی 2018

فیفا به داوران سطح اول خود مثل فلیکس بریچ، جونیت چاکر و پیتانا برای حضور در تورنمنت مبلغ 57 هزار و پانصد یورو خواهد پرداخت.
 
البته کمیته برگزاری جام جهانی در ازای قضاوت هر بازی 2500 یورو برای داور وسط در نظر گرفته است.
داور های کمک هم به ازای حضور در تورنمنت جام جهانی 20 هزار یورو و حق الزحمه شرکت در هر بازی هزار و ششصد یورو دریافت خواهند کرد.
گفتنی است در جام جهانی 2014، 40 هزار و در جام جهانی 2010، 28 هزار پانصد یورو بابت حضور در تورنمنت برای داوران در نظر گرفته شده بود.
 
رقابت های جام جهانی روسیه از 24 خرداد آغاز می شود و تیم داوران کشورمان هم در این رقابت ها قضاوت می کنند. منصوری ، فغانی و سخندان تیم داوری کشورمان در رقابت های جام جهانی روسیه هستند.

دستمزد داوران جام جهانی روسیه چقدر است؟

دستمزد داوران جام جهانی روسیه چقدر است؟
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از فارس - باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف