نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون ماجرای دستمزد 500 میلیونی رضا عطاران
رضا عطاران ، دستمزد میلیونی
خبر دستمزد 500 میلیونی رضا عطاران که مدتی است در برخی از رسانه ها در حال انتشار است توسط این بازیگر تکذیب شد.
بازدید : 6,666 نفر

دستمزد 500 میلیون تومانی رضا عطاران صحت ندارد

رضا عطاران که این روزها فیلم سینمایی من سالوادور نیستم را روی پرده سینما دارد به شایعه دستمزد 500 میلیون تومانی اش واکنش نشان داد.

عطاران هم چنان پول سازترین بازیگر سینمای ایران است. فروش بالای «من سالوادور نیستم» که تاکنون از مرز 10 میلیارد تومان عبور کرده است، موفقیت های این ستاره پولساز این سالها را امتداد بخشید. چند روز قبل یکی از نشریات گزارشی را درباره عطاران منتشرکرد که برخی سایت های خبری آن را بازتاب گسترده ای دادند. مطلبی با عنوان «دستمزد 500 میلیون تومانی رضا عطاران» که در فضای مجازی با استقبال مواجه شد.


رضا عطاران و یکتا ناصر 

در این مطلب آمده است که پس از فروش فوق العاده «من سالوادور نیستم» دستمزد رضا عطاران تا مرز 500 میلیون تومان افزایش یافته است. این در حالی است که عطاران در همه این سالها بازیگر بی حاشیه ای بوده و اتفاقا در ماه های اخیر به دلیل بیماری پدرش در شهر مشهد به سر می برده و ازفضای سینمای ایران نیز دور بوده است. به این ترتیب درخواست دستمزد 500 میلیون تومانی تنها یک گمانه زنی ژورنالیستی بوده که مبنای واقعیت ندارد.

رضا عطاران


روزنامه سینما درباره شایعه دستمزد 500 میلیونی این بازیگر با وی گفتگو کرده کرده است. عطاران در این گفتگو اشاره می کند" که سه ماه است که در مشهد به سر می برم و برای بازی در هیچ فیلمی با هیچ تهیه کننده ای حتی وارد مذاکره هم نشدم." احتمالا چون این روزها جواب تلفن کسی را نمی دهم دوستان هم محبت می کنند و هر چه دلشان می خواهد از قول من می نویسند. عطاران در خصوص شایعه تقاضای دستمزد 500 میلیونی اش بعد از اکران میلیاردی «سالوادرو» گفت:آنهایی که من را میشناسند می دانند که هیچ وقت در بند دستمزد آن چنانی نبوده ام. تا به حال پیشنهاد 500 میلیونی نداشتم و البته تا کنون دستمزد 500 ملیونی هم از تهیه کننده ای نکرده ام.

ماجرای دستمزد 500 میلیونی رضا عطاران

ماجرای دستمزد 500 میلیونی رضا عطاران
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 15
برگرفته از مشرق - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 12 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف