نمناک ورزشفوتبال دستمزد لیونل مسی در بارسلونا چقدر است؟
لیونل مسی ، درآمد لیونل مسی
فوتبال یکی از ورزش هایی است که میتواند بیشترین درآمد را حاصل کند. جای تعجب نیست اگر نام رونالدو و لیونل مسی جزو بالاترین درآمدها باشد !

افزایش دستمزد لیونل مسی در گذر زمان

شاید برای بسیاری جالب باشد که بدانند لیونل مسی ،اعجوبه فوتبال جهان هفته ای چقدر حقوق می گیرد و درآمد سالانه او چقدر است.روزنامه ساندی تایمز انگلیس از درآمد نجومی مسی سخن به میان آورد و او را پردرآمدترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان معرفی کرد.

مهاجم بارسلونا پس از تمدید قراردادش سالیانه نزدیک به 125 میلیون یورو از باشگاه دریافت می کند.
25 نوامبر گذشته لیونل مسی قراردادش را به طور رسمی با بارسلونا تا سال 2021 تمدید کرد. بر اساس اسناد فوتبال لیکس که مدیا پارت فرانسه منتشر کرده است ارزش قرارداد مسی به 104 میلیون یورو افزایش پیدا کرده است. این برای اولین بار در تاریخ است که یک بازیکن چنین دستمزد گزافی را می گیرد.

لیونل مسی

دستمزد لیونل مسی در بارسلونا

اسناد فوتبال لیکس فاش کردند که مهاجم بارسلونا هر سال 71 میلیون یورو (به همراه 15 درصد حق تصویر) دریافت می کند. همچنین به خاطر تمدید قراردادش 63. 5 میلیون یورو کسب خواهد کرد و اگر تا پایان قراردادش باشگاه کاتالانی را ترک نکند پاداش دریافت و رقمش به 70 میلیون یورو افزایش پیدا خواهد کرد. اگر این پاداش ها بین چهار سال تقسیم شوند مسی 71 میلیون دستمزد خواهد گرفت و علاوه بر این سالیانه 15. 8 میلیون پاداش به خاطر تمدید قراردادش و 17. 5 میلیون یورو به علت وفاداری دریافت خواهد کرد. با در نظر گرفتن این پاداش ها دریافتی ستاره آرژانتینی از باشگاه به 104 میلیون یورو می رسد.
با این حال باید به این رقم افزود چون در قرارداد جدید مسی مانند گذشته پاداش های زیادی وجود دارد. به عنوان مثال اگر او در 60 درصد بازی های بارسا حضور داشته باشد سالیانه 1. 9 میلیون یورو دریافت می کند. همچنین اگر آبی اناری ها بتوانند فاتح لیگ قهرمانان شوند 12 میلیون یورو به دست خواهد آورد. با احتساب این پاداش ها و دستمزد ها مسی در یک سال می تواند بیش از 122 میلیون یورو به دست آورد.

دستمزد لیونل مسی در بارسلونا چقدر است؟

دستمزد لیونل مسی در بارسلونا چقدر است؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از ایسنا / ر
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف