نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون میزان دستمزد مهدی پاکدل در فیلم محمد رسول الله
مهدی پاکدل ، فیلم محمد رسول الله
مهدی پاکدل که در فیلم محمد رسول الله نقش ابوطالب را بازی کرده است در خصوص میزان دستمزد دریافتی از این فیلم توضیحاتی داده که در ادامه می خوانید.
تاریخ انتشار : 10 آبان 1394

دستمزد مهدی پاکدل برای فیلم محمد 

مهدی پاکدل بازیگر نقش ابوطالب در فیلم محمد رسول الله ص در برنامه ی هفت گفت : دستمزد من در این فیلم به اندازه ی یک سوم دستمزدی بوده که برای بازی در یک سریال می گیرم.

او از هزینه ای که برای این فیلم شده دفاع کرد و گفت:«کسانی که می گویند برای این فیلم زیاد هزینه شده، از روی حسادت این حرف را می زنند، کاش این آدم ها حداقل دلشان برای سینما می سوخت.»

مهدی پاکدل

مهدی پاکدل در فیلم محمدرسوالله

او گفت که برای این فیلم 120 میلیارد تومان هزینه شده و چقدر خوب است که این پول در زمینه ی سینما و فرهنگ این کشور هزینه شده است. چرا وقتی دکل گم می شود یا اختلاس های میلیاردی صورت می گیرد کسی حرفی نمی زند؟ این پول ها که خیلی بیشتر از پول ساخت فیلم «محمد رسول الله ص» می شود.»

او در مورد بازی در مقابل دوربین استرارو فیلمبردار فیلم «محمد رسول الله ص» هم گفت:«او آدم بزرگی بود با یک کارنامه درخشان، مقابل دوربینش بازیگری مثل مارلون براندو بازی کرده است و من به همه ی این ها فکر می کردم، اما او آنقدر برخوردش مهربانانه و حرفه ای بود که حضور در مقابل دوربینش برای من به امن ترین جای دنیا تبدیل شد.» 

میزان دستمزد مهدی پاکدل در فیلم محمد رسول الله

میزان دستمزد مهدی پاکدل در فیلم محمد رسول الله
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 181
برگرفته از سینماخبر - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 152 29
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف