نمناک ورزشفوتبال دستمزد کی روش روزانه 15 میلیون تومان! + فیلم
کی روش ، وضعیت کی روش
کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران که این روزها بر سر ماندن یا رفتن او بسیار بحث می شود روزانه دستمزدی معادل 15 میلیون تومان دریافت می کند.
تاریخ انتشار : 22 فروردین 1394
بازدید : 5,065 نفر

امروز جلسه ای با حضور کفاشیان، کی روش و نماینده وزارت ورزش و جوانان در خصوص رسیدگی به وضعیت ماندن یا نماندن کی روش در فدراسیون فوتبال صورت گرفته است.

در حال حاضر مدت زمان این جلسه طولانی شده و طبق شنیده ها گفته می شود که افراد حاضر در جلسه موافق حضور کی روش در تیم ملی فوتبال کشورمان به عنوان سرمربی هستند.

بر اساس این گزارش و با توجه به شواهد قرار است کارلوس کی روش برنامه های خود را به مسئولان فدراسیون ارائه دهد.

کارلوس کی روش در پایان این جلسه به خبرنگاران گفت:جلسه بسیار خوبی بود. فرصت خوبی بود تا صحبت هایی را در مورد تیم ملی ارائه کنیم.

سرمربی تیم ملی ادامه داد:جلسه امروز را مثبت ارزیابی می کنم.

وی اظهار داشت:کفاشیان و حسنی خو توضیحات بیشتری را در خصوص جلسه امروز به شما خبرنگاران خواهند داد و نباید من درباره چنین مسائلی حرف بزنم اما جلسه امروز باعث شد که نقطه نظراتمان را درباره تیم ملی بیان کنیم.

امید است کی روش با مذاکرات آینده در تیم ملی بماند

علی کفاشیان در جمع خبرنگاران اظهار کرد:در جلسه امروز  در خصوص مسائل مختلف بحث و تبادل نظر صورت گرفت و باید بگویم نمی توانیم به نتیجه صد در صدی دست پیدا کنیم و با توجه به صحبت های ارائه شده در جلسه هنوز نتوانسته ایم در مورد مسائل امکانات و محل تمرین به یک جمع بندی نهایی دست پیدا کنیم.

وی بیان کرد:قرار است در مذاکراتی که طی روزهای آینده برگزار می شود درباره مسائل مختلف به توافق برسیم.

کفاشیان عنوان کرد:در جلسه امروز کی روش شروط مختلفی را در جلسه عنوان کرد که بیشتر بحث اصلی آن مربوط به بحث تدارکاتی است و درباره این مسئله دغدغه زیادی دارد باید بگویم تنها بحثی که کی روش در جلسه مطرح نکرد بحث مالی بود.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود:باید نحوه مدیریتی و اداره فدراسیون به نحوه ای باشد که کی روش راحت تر بتواند به کار خود در تیم ملی ادامه بدهد.

وی بیان کرد:کی روش همیشه بهترین امکانات را می خواهد و ما در صدد هستیم تا انتظارات کارلوس کی روش را برآورده کنیم تا به توافقات خوبی دست پیدا کنیم و قرار است مذاکرات تا یکی دو روز آینده ادامه پیدا کند.

کفاشیان افزود:باید بگویم که جدایی کی روش از تیم ملی از 80 درصد عنوان شده خیلی کمتر شده است و امید هست که کی روش با مذاکرات آینده در تیم ملی بماند.

کی روش در پایان در خصوص قرار داد آل اشپوت عنوان کرد:قرارداد ما با آل اشپوت تا مرداد  ماه خواهد بود و بعد از پایان قرارداد به طور حتم موارد مذاکراتی جدیدی خواهیم شد.

در پایان خارج از گود بخش خبری 20:30 را مشاهده می کنید.

دستمزد کی روش روزانه 15 میلیون تومان! + فیلم

دستمزد کی روش روزانه 15 میلیون تومان! + فیلم
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 17
برگرفته از باشگاه خبرنگاران ، ورزش3 - /م
این مطلب مفید بود ؟ 12 5
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف