نمناک دنیای مدگوناگون دسته گل جنجالی و میلیونی مرد چینی برای نامزدش + تصاویر
دسته گل ، دسته گل پر از پول مرد چینی
دسته گل گرانقیمت مرد جوان چینی برای نامزدش برخلاف انکه در کشورهای دیگر جالب خوانده می شد در میان کاربران فضای مجازی کشور خودش واکنش های عجیبی به همراه داشت.
تاریخ انتشار : 6 اسفند 1395
بازدید : 2,511 نفر

دسته گل 1.100 یورویی مرد چینی برای نامزدش

بعضی از اقایون و خانم ها دوست دارند همیشه متفاوت باشند حتی در انتخاب هدیه و کادو ، درست مثل یک مرد جوان چیی که برای خوشحال کردن نامزدش یک دسته گل با اسکناس سفارش داد.

دسته گل دسته گل

دسته گلی که 10.000 یوآن (واحد پول چین) اسکناس را برای تبریک سال نو به دختر جوان تقدیم می کرد.

براساس گزارش QQ.com برای مردم چین آغاز سال نو مهمترین روز است و آنها سعی می کنند حتی هدیه ی این روزشان از هدیه روز تولد هم بهتر و ارزشمند تر باشد برای همین این مرد چینی تصمیم گرفت تا به جای خرید هدیه و هزینه کردن پول ، خود اسکناس ها را به شکل دسته گل به نامزدش بدهد.

دسته گل

عکس دسته گل 5 میلیونی مرد چینی برای نامزدش

جالب است بدانید که این دسته گل علی رقم جلب توجه کاربران فضای مجازی کشورهای دیگر مورد پسند مردم چین قرار نگرفت و آنها هدیه ی اسکناسی مرد جوان را اسراف و زیاده روی دانستند.به گزارش وب سایت های محلی این دسته گل یک هدیه جنجالی بوده است که به هیچ وجه مورد تایید مردم چین قرار نگرفته.

دسته گل جنجالی و میلیونی مرد چینی برای نامزدش + تصاویر

دسته گل جنجالی و میلیونی مرد چینی برای نامزدش + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
منبع : دنیا مد نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف