نمناک اخباراقتصاد دستورالعمل قیمت گذاری خودرو قطعی شد
دستورالعمل نهایی قیمت گذاری خودرو در جلسه عصر امروز شورای رقابت تصویب شد. طبق این دستورالعمل سال 90 مبنای قیمت گذاری جدید شد. مقرر شد قیمت 5 خودرو با تیراژ بالا با یک شاخص مشخص قیمت گذاری تعیین شود.
تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1392

'نادر قاضی پور یکی از اعضای شورای رقابت در مورد جلسه عصر امروز گفت:در این جلسه چهار سناریو برای قیمت گذاری خودرو مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت سناریوی دوم به تصویب رسید.
وی ادامه داد:قیمت خودروها براساس یکسری شاخص مشخص می شود که در این رابطه نظر بانک مرکزی و سازمان استاندارد نیز مدنظر خواهد بود.
وی تصریح کرد:در جلسه عصر امروز شورای رقابت مقرر شد برای 5 خودروی پر تیراژ براساس یک شاخص مشخص قیمت گذاری صورت گیرد و برای سایر خودروها نیز شاخص های مناسب تدوین شد.
قاضی پور با بیان اینکه دستورالعمل نهایی قیمت گذاری خودرو در جلسه امروز شورای رقابت تدوین شد، گفت:در این دستورالعمل مبنای قیمت گذاری، قیمت خودرو در سال 90 خواهد بود که قیمت جدید خودروها بر مبنای این قیمت و با در نظر گرفتن نرخ تورم که در بانک مرکزی و مرکز آمار موجود است، تعیین خواهد شد.'

به گفته اعضای شورای رقابت امشب قیمت های جدید ابلاغ می شود و از فردا دوشنبه قیمتهای جدید برای خودروسازان لازم الاجرا خواهد بود، در همین حال، درصد کاهش قیمت خودورهای تولید داخل بسته به نوع خودرو متفاوت است.

دستورالعمل قیمت گذاری خودرو قطعی شد

دستورالعمل قیمت گذاری خودرو قطعی شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از farsnews.com
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف