نمناک تکنولوژیاختراعات با این دستکش روی هوا تایپ کنید
دستکش ، دستگاه جدید
این دستگاه جدید مانند دستکش دور انگشتان قرار میگیرد و از قابلیت بلوتوث برخوردار است . این فناوری برای افراد نابینا راه جدیدی ارائه میکند.
بازدید : 1,597 نفر

اختراع دستگاهی جدید مانند دستکش برای تایپ روی هوا

 
یک دستگاه جدید پوشیدنی با هدف حذف نیاز به لمس تلفن همراه، تبلت یا کیبورد برای تایپ ابداع شده است. بند «Tap» در حقیقت یک نوار پارچه ای است که مانند دستکش دور انگشتان قرار می گیرد و حسگرهای نامرئی آن به ترجمه حالت های دست به شکل اعداد و حروف می پردازند.
 
 
تایپ کردن در هوا

با این دستکش روی هوا تایپ کنید

یک ضربه از هر انگشت به حروف صدادار تبدیل می شود و ترکیب ضربه ها حروف بی صدا را ایجاد می کنند. 31 ضربه انگشت احتمالی وجود دارد و دقت این فناوری 99 درصد است. همچنین قابلیت های تکمیل خودکار و پیش بینی واژه نیز بر روی این ابزار مورد انتظار هستند. 

این دستکش از قابلیت بلوتوث برخوردار است و می تواند با هر نوع دستگاه تلفن همراهی کار کند. 

این فناوری همچنین به کاربرانی که نابینا بوده یا از اختلال بینایی برخوردارند، راه جدیدی را برای ارتباط گیری با دستگاههای تلفن همراه به سرعت و راحتی مشابه کاربران بینا ارائه می کند. 

یک کیت توسعه Tap در اختیار تولیدکنندگانی قرار خواهد گرفت که به آن ها اجازه می دهد از قابلیت های دستگاه برای کاربردهای مختلف از جمله بازی و واقعیت مجازی استفاده کنند. 

این فناوری در حال حاضر در مرحله آزمایش بتا قرار داشته و قرار است اواخر سال 2016 به فروش برسد.

دستکش ، اختراع دستگاه جدید برای تایپ

با این دستکش روی هوا تایپ کنید
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ایسنا/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف