دستگاه ژاپنی
دستگاه ژاپنی با تشخیص میزان بوی بد بدن از یک تا ده نمره را به هر بدن از لحاظ بوی بد اعمال می کند.

این دستگاه ژاپنی به شما می گوید که چقدر بد بو هستید

یکی از مشکلات این روزهای ما در فصل تابستان،تحمل گرمای بیش از حد و زیادی می باشد که گاها باعث کلافگی ما می شود.حتی گاهی اوقات ما نمی توانیم به دلیل گرمای بیش از حد،از خانه  برای انجام کاری خارج شویم.
اما با این وجود،یکی دیگر از مشکلاتی که در طی گرمای بیش از حد منجر به اذیت شدن خودمان و اطرافیانمان می شوند، بوی بد می باشد که در اثر تعریق ایجاد می شود. اما مهندسین ژاپنی،اخیرا دستگاهی را اختراع کردند که حتما برای شما جالب خواهد بود.جزئیات کامل این دستگاه را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
تشخیص بوی بدن

تشخیص بوی بد بدن با دستگاه جالب

از آنجایی که مردم ژاپنی نسبت به بوی خوب و بد حساس می باشند و دائما در فصل تابستان یک بطری بو زدا با خود حمل می کنند،مهندسین ژاپنی تصمیم به ساخت و طراحی دستگاهی برای اندازه گیری میزان بوی بد بدن گرفتند.بله درست خواندید!این یک دستگاه مشخص کننده بوی بد بدن می باشد و به آن نمره 0 تا 10 می دهد.
همچنین کار کردن با این دستگاه بسیار آسان است و نیازی به سپری کردن مراحلی برای آن نیست.برای استفاده از این دستگاه،باید آنرا بچرخانید تا باز شود و زمانی که دستگاه کاملا باز شد،فورا روشن می شود و سنسور داخلی این دستگاه شروع به کار می کند تا میزان بوی بد را تشخیص دهد.
دستگاه تشخیص بوی بد

دستگاه مشخص کننده میزان بوی بد بدن

طبق آخرین آمار،تنها 10 ثانیه طول می کشد تا این دستگاه بتواند میزان بوی بد را تشخیص دهد که در نهایت پس از 10 ثانیه،در صفحه نمایش از 0 تا 10 به شما یک نمره می دهد.
عدد 0 بدین معنا است که از شما هیچ بویی نمی آید،اعداد 1 تا 4 نیز اعداد قابل قبولی هستند،اعداد 5 تا 9 نیز اعداد نگران کننده و عدد 10 نیز نشان دهنده بوی بسیار بد وغیر قابل تحملی می دهید.
شرکت سازنده این دستگاه جالب این گونه گفت:"انتظار می رود که این دستگاه فورا یکی از دستگاه های محبوب در سطح جهان تبدیل شود و آقایان و خانم هایی که بیشتر به بوی بد حساس تر و یا بیشتر در ادارات مشغول به کار هستند ،از این دستگاه استفاده خواهند کرد".
این دستگاه از تاریخ 1 ژوئیه سال 2018 میلادی برای فروش،به بازارهای ژاپن عرضه شد.

این دستگاه ژاپنی به شما می گوید که چقدر بد بو هستید

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن / ک.ک
وبگردی