نمناک اخبارحوادث بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر ایران دستگیر شد
بزرگترین قاچاقچی ، بزرگترین قاچاقچی کشور
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با اشاره به دستگیری بزرگترین قاچاقچی کشور گفت: از این متهم 800 تن مواد کشف شده و پرونده همچنان در دست تحقیق است.
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1395

بازداشت بزرگترین قاچاقچی کشور

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با اشاره به دستگیری بزرگترین قاچاقچی کشور گفت:از این متهم 800 تن مواد کشف شده و پرونده همچنان در دست تحقیق است.

سردار مسعود زاهدیان گفت:در 5 ماهه گذشته شاهد رشد 15 درصدی کشف مواد مخدر در کشور بوده ایم که این رقم به دلیل کشف 153 تن مواد مخدر بوده است.

وی افزود:بیشتر مواد کشف شده در کشور از مرزهای شرقی وارد ایران می شوند و متهم بزرگ مواد مخدری که بازداشت شده است مواد مخدری را وارد ایران می کرد که بیشتر در افغانستان تولید می شود.

بزرگترین قاچاقچی

سردار مسعود زاهدیان خبر دستگیری بزرگترین قاچاقچی کشور را داد


زاهدیان از انتشار جزییات بیشتر در خصوص پرونده بزرگ کشف مواد خودداری کرد و افزود:تحقیقات درباره این متهم و شبکه پیچیده ای که با وی در ارتباط است همچنان ادامه دارد و از آنجایی که شناسایی افراد مرتبط با این شخص دنباله دارد، اطلاع رسانی دقیق درباره این متهم به زودی انجام خواهد شد.

همچنین علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در خصوص دستگیری بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر گفت:متهم دستگیر شده بیش از 20 سال در امر قاچاق مواد مخدر دست داشته و وی پس از سه سال کار اطلاعاتی و عملیاتی دستگیر شده است.

بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر ایران دستگیر شد

بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر ایران دستگیر شد
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 19
برگرفته از خبرگزاری مهر / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 17 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف