نمناک اخبارحوادث دستگیری یک تیم تروریستی در تهران
دستگیری تیم تروریستی ، دستگیری تیم تروریستی در تهران
مدیرکل ضد تروریسم وزارت اطلاعات از ورود چند تیم تروریستی به شهر تهران خبر داد که یکی از آن ها قبل از هر اقدامی دستگیر و تیم دیگر در حرم امام راحل مورد ضربه قرار گرفت.
تاریخ انتشار : 17 خرداد 1396

دستگیری تیم تروریستی در تهران

 مدیرکل ضد تروریسم وزارت اطلاعات از ورود چند تیم تروریستی به شهر تهران خبر داد که یکی از آن ها قبل از هر اقدامی دستگیر و تیم دیگر در حرم امام راحل مورد ضربه قرار گرفت.

این مقام وزارت اطلاعات افزود:صبح چهارشنبه چند تیم تروریستی در شهر تهران اقدام به عملیات تروریستی کردند که عوامل یک تیم قبل از هرگونه اقدام دستگیر شدند.

وی ادامه داد:دو تیم دیگر حرم امام(ره) و ساختمان مجلس را مورد حمله قرار دادند که با هوشیاری ماموران حرم مطهر امام یک فرد انتحاری قبل از اقدام مورد اصابت گلوله قرار گرفت و فرد انتحاری دیگر خود را منفجر کرد.

به گفته این مقام وزارت اطلاعات تیم دیگر در میدان بهارستان اقدام به تیر اندازی به مراجعین و یکی از ساختمان های اداری مجلس کرده است که تیم مورد نظر تحت محاصره قرار دارد.

اطلاعات دقیق متعاقبا اعلام می شود.

دستگیری یک تیم تروریستی در تهران!

دستگیری یک تیم تروریستی در تهران
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 28
برگرفته از العالم / م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 25 3
نظر کاربران
اسماعیل

اسماعیل

بایدمردم ایران کمال تشکر قدر دانی رو از نیروهای امنیتی واطلاعات ومدیر کل اطلاعات ایران را داشته باشن که واقعا در نطفه خنثی میکنند هر حرکت تروریستهای بی دین ونامردرو.افتخار باید کرد بنظر من.انشاا... همیشه سالم وپیروز وموفق باشن .امین .برازنده هر چی پاداش وتقدیر وقدردانی بینهایت هستن سالم باشن

پاسخ دادن 14 0
فرشید

فرشید

واقعا دمشون گرم که هر چی داریم به برکت وجود این عزیزان هست

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف