نمناک اخبارجامعه دستگیری خلافکاران چنگیز براوو و نوچه اش در غرب تهران
خلافکاران ، دستگیری
در ادامه جریان دستگیری خلافکاران ایران و تهران ، چنگیز براوو از خلافکاران سابقه دار به همراه نوچه اش که اقدام به خفتگیری از شهروندان غرب تهران می کردند، با شلیک پلیس پایتخت دستگیر و روانه کلانتری شدند.
تاریخ انتشار : 28 شهریور 1394

دستگیری خلافکاران خطرناک تهران

چنگیز براوو از خلافکاران سابقه دار به همراه نوچه اش که اقدام به خفتگیری از شهروندان غرب تهران می کردند، با شلیک پلیس پایتخت دستگیر و روانه کلانتری شدند.

 در پی وقوع چندین فقره سرقت به روش خفت گیری در محدوده ستارخان تهران پرونده ای در این رابطه تشکیل و در دستور کار ماموران تخصصی کلاننتری 118 ستارخان قرار گرفت.

 تحقیقات ادامه یافت تا اینکه ردپای دو تن از زورگیران سابقه دار محدوده غرب تهران به نام های "چنگیز" معروف به "چنگیز براوو" و "ارسلان" مشخص شد.

 در همین راستا نتایج اطلاعات بدست آمده در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و دستور بازداشت متهمان صادر شد.

 دستگیری چنگیز براوو

دستگیری خلافکاران خطرناک تهران  چنگیز براوو و نوچه اش

در ادامه عوامل گشت نامحسوس کلانتری 118 ستارخان در یک عملیات غافلگیرانه پلیسی در آدرس شهرک لاله متهم ردیف اول را در حالیکه سر سختی و مقاومت نشان می داد و با ایجاد درگیری با مامورین قصد فرار داشت، با شلیک 3گلوله به صورت هوایی زمین گیر و سپس نفر دوم را نیز دستگیر و جهت بررسی بیشتر به کلانتری 118ستارخان منتقل کردند.

 سرهنگ حسن رضا جوانمرد سرکلانتردوم پلیس پایتخت گفت:پرونده متهمان پس از اقدامات مقدماتی جهت تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرایمشان در اختیار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

دستگیری خلافکاران چنگیز براوو و نوچه اش در غرب تهران

دستگیری خلافکاران چنگیز براوو و نوچه اش در غرب تهران
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14
برگرفته از جام نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف