نمناک اخبارحوادث دستگیری خواهران مواد فروش در مشهد
مواد فروش ، خواهران مواد فروش
با دستگیری باند 7 نفره خرده فروشان مواد مخدر در مشهد که 5 خواهر جزو این باند بودند، 11 عدد فشنگ کلاش و یک افشانه اشک آور نیز از محل اختفای متهمان کشف شد.
تاریخ انتشار : 12 مرداد 1394
بازدید : 4,090 نفر

مأموران تجسس کلانتری نجفی پس از چندین مرحله کار فنی و اطلاعاتی در محدوده بولوار کوثر، باند 7 نفره ای را شناسایی کردند که 5 عضو آن را خواهرانی تشکیل می دادند که با حضور در برخی پارک های سطح شهر مواد مخدر را بین دختران و زنان معتاد توزیع می کردند.

در ادامه، مأموران پلیس با کسب دستور معاون دادستان در دادسرای انقلاب مشهد برای انهدام باند خواهران مواد فروش وارد عمل شدند و پس از محاصره محل اختفای اعضای باند برای دستگیری آن ها وارد عمل شدند.
 
مأموران کلانتری نجفی پس از ورود به محل اختفای متهمان 7 نفر را که 5 نفر آن ها باهم خواهر بودند به همراه دو مرد دیگر دستگیر کردند. این گزارش حاکی است در نتیجه بازرسی که مأموران پلیس از محل به عمل آوردند 11 عدد فشنگ کلاش، یگ عدد افشانه اشک آور و بیش از دوکیلو گرم مواد مخدر نیز کشف و ضبط شد.

دستگیری خواهران مواد فروش در مشهد

دستگیری خواهران مواد فروش در مشهد
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 18
برگرفته از خراسان - /م
این مطلب مفید بود ؟ 12 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف