نمناک اخبارسیاست 40 داعشی در جنوب آذربایجان غربی دستگیر شدند
داعشی ، داعش
نماینده ارومیه از دستگیری 40 داعشی در جنوب آذربایجان غربی توسط اداره اطلاعات آذربایجان غربی خبر داد.
تاریخ انتشار : 30 خرداد 1396

 دستگیری 40 داعشی در جنوب آذربایجان غربی

نادر قاضی پور دراز دستگیری 40 نفر از عناصر گروهک تروریستی داعش توسط اداره اطلاعات آذربایجان غربی در شهرستان های پیرانشهر، سردشت، مهاباد، بوکان و تکاب خبر داد.
ارتباطات عناصر تروریستی با خارج از ایران پیگیری می شود
 
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی که با خانه ملت گفت و گو می کرد، با بیان اینکه مقدار فراوانی تسلیحات و مهمات از عناصر داعش در چندین عملیات کشف شده است، افزود:سرتیم های این عناصر تروریستی قصد انجام عملیات در شب های قدر را داشتند، که با هوشیاری اطلاعات آذربایجان غربی به موقع در نطفه خفه شدند.
 
قاضی پور ادامه داد:ارتباطات این عناصر تروریستی با خارج از ایران پیگیری می شود و وزارت ارتباطات در ادامه به فعالیت های هوشیارانه خود ادامه می دهد، تا سرشاخه های آنها را در خارج از کشور دستگیر و به سزای اعمال ننگینشان برساند.
 
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، در پایان به نمایندگی از مردم آذربایجان غربی از فعالیت های وزارت اطلاعات و اداره اطلاعات استان برای دستگیری عناصر داعش و سرکرده های آنها تقدیر و تشکر کرد.

40 داعشی در جنوب آذربایجان غربی دستگیر شدند

40 داعشی در جنوب آذربایجان غربی دستگیر شدند
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 43
برگرفته از کرد پرس - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 37 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف