نمناک اخبارجامعه دستگیری عضو داعش در روستای اتابک آبسرد؟!
دستگیری داعش ، روستای اتابک دماوند
شایعه دستگیری داعش و فردی وابسته به این گروهک تروریستی در روستای اتابک شهر آبسرد موجب نگرانی مردم و اهالی این منطقه شده است.
تاریخ انتشار : 24 خرداد 1396

جزئیات دستگیری داعش در آبسرد

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان دماوند با اشاره به تکذیب دستگیری داعش در روستای اتابک شهر آبسرد گفت:فرد معتاد به مصرف شیشه که مدعی دروغین امام زمان در شهرستان دماوند بود، دستگیر و روانه زندان شد.در پی شایعه دستگیری داعش ISIS در روستای اتابک شهر آبسرد و اینکه فردی وابسته به این گروهک تروریستی اقدام به اخاذی از افراد در این روستا می کرد، این موضوع موجب نگرانی مردم و اهالی منطقه شده بود. 

 

همچنین در این رابطه حسن ابراهیمی بسابی، دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان دماوند اظهار کرد:این ادعا فقط در حد شایعه بوده و تکذیب خواهد شد.
 
 
دستگیری داعش

دستگیری داعش در آبسرد دماوند

 وی افزود:تا به امروز کسی در این رابطه شناسایی نشده است و شهرستان دماوند از وجود هرگونه افراد داعشی پاک و محفوظ است.
دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان دماوند در ادامه سخنان خود از دستگیری دومین فرد مدعی دروغین امام زمان در این شهرستان خبر داد و گفت:در چند روز اخیر فردی ادعای دروغین امام زمان را می کرد، این شخص به مصرف مواد مخدر Drugs از جمله شیشه اعتیاد داشته که در حال حاضر دستگیر و روانه زندان Prison شده است.

دستگیری عضو داعش در روستای اتابک آبسرد؟!

دستگیری عضو داعش در روستای اتابک آبسرد؟!
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 24
برگرفته از رکنا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 22 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف