نمناک اخبارجامعه دستگیری 60 دختر و پسر در پارتی شبانه جنگل سرخه حصار
پارتی شبانه ، پارتی
بیش از 60 دختر و پسر نیمه عریان در پارتی شبانه در پارک جنگلی سرخه حصار تهران اقدام به شرب خمر و رقص و پایکوبی نموده بودند که با حکم معاون دادستان شهر تهران دستگیر شدند.
تاریخ انتشار : 27 مرداد 1395
بازدید : 5,861 نفر

پارتی شبانه در جنگل سرخه حصار تهران

بسیج سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ با اخذ دستور مقام قضایی، طی عملیاتی اقدام به دستگیری بیش از 60 دختر و پسر نیمه عریان در پارتی شبانه در پارک جنگلی سرخه حصار تهران کردند.

دختران حاضر در این پارتی بصورت نیمه برهنه و در یک سفره خانه بین راهی حضور یافته و ضمن شرب خمر، اقدام به رقص و پایکوبی نموده بودند که با حکم معاون دادستان شهر تهران دستگیر گردیدند.

در این جشن بیش از 25 لیتر مشروبات الکلی از انواع مشروبات الکلی خارجی و مقادیری مواد مخدر کشف و ضبط شد

متهم اصلی برگزاری این پارتی فردی بنام «فریبرز _ گ» بوده که طی هفته گذشته از زندان به جرم ایجاد و برقراری پارتی های شبانه و استخر پارتی به تازگی با قرار وثیقه آزاد گردیده است.

متهم پرونده از طریق شبکه های اجتماعی در فضای مجازی اقدام به نشر فراخوان های مراسمات خود نموده و با دریافت تیکت صد هزار تومانی از نفرات شرکت کننده بصورت شبکه ای اقدام به برگزاری این جشن نموده است.

دستگیری 60 دختر و پسر در پارتی شبانه جنگل سرخه حصار

دستگیری 60 دختر و پسر در پارتی شبانه جنگل سرخه حصار
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13
برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 10 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف