نمناک ورزشگوناگون دزدی از خانه لوکس خوزه مورینیو مربی منچستر یونایتد
خوزه مورینیو ، خوزه مورینیو+عکس
به خانه اشرافی خوزه مورینیو مربی تیم منچستر یونایتد دزدی شده بود که دزد دستگیر شد و در ادامه جزئیات و قیمت خانه مورینیو را مشاهده میکنید.
تاریخ انتشار : 29 تیر 1395

دزد خانه ی خوزه مورینیو دستگیر شد

دزدی که قصد داشت به خانه قصرمانند و 25 میلیون پوندی ژوزه مورینیو در شهر منچستر انگلیس دستبرد بزند، پس از سر و صدای مستخدم خانه در طبقه پایین و اطلاع رسانی موضوع از سوی مورینیو به پلیس شهر، بازداشت شد.

در حالی که خوزه مورینیو مشغول دیدن بازی تیم محبوب کشورش پرتقال را در فرانسه و این که چگونه پرتقال توانست با گل دیر هنگام، پیروزی را از فرانسه بدزدد، خانه مورینیو در حال دستبرد زده شدن بود.

خوزه مورینیو

دزدی از خانه خوزه مورینیو

 
خوشحالی های مربی منچستر یونایتد با شنیدن این خبر که فردی 25 ساله به خانه لوکس او در وست مینیستر به خانه او وارد شده بود، طول زیادی نکشید.
خوزه مورینیو

خوزه مورینیو مشغول دیدن بازی

  
 گفته می شود خانه این مربی فوتبال 25 میلیون پوند قیمت دارد و در میان خانه های لوکس دیگر آن خیابان در قسمت مرکزی لندن جا دارد.
 
گفتنی است بعد از این حادثه گیبور رومان 25 ساله، که قصد دزدی از خانه مورینیو را داشته است توسط یکی از پلیس های گشت این خیابان دستگیر شد و بعد از محاکمه به جرم تلاش برای دزدی به مدت 4 هفته زندانی شد.

دزدی از خانه لوکس خوزه مورینیو مربی منچستر یونایتد

دزدی از خانه لوکس خوزه مورینیو مربی منچستر یونایتد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف