نمناک اخبارورزشی رئیس باند مافیا در ایتالیا حین تماشای بازی دستگیر شد!
مافیا ، باند مافیا
رئیس مافیای خطرناک ایتالیا در حالی که مشغول تماشای بازی فوتبال ناپولی و میلان بود توسط کارآگاهانی که با لباس و اسم پیتزا رسان آمده بودند،دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 31 فروردین 1395

رئیس باند مافیا در ایتالیا حین تماشای بازی دستگیر شد! 

رئیس مافیای بدنام ایتالیا توسط کارآگاهانی که با لباس مبدل برای رساندن پیتزا به خانه محل اختفای وی مراجعه کرده بودند، دستگیر شد.

بر اساس این گزارش، پس از آنکه کارآگاهان با لباس مبدل خود را به عنوان پسران «پیتزارسان» به خانه محل اختفای این رئیس مافیا رساند، وی را در حین تماشای بازی فوتبال دستگیر کرد.

دستگیری

 

به گفته مقامات «روبرتو مانگانیو»(Roberto Manganiello) رئیس مافیای بدنام «کامورا»(Camorra) شهر ناپل ایتالیا از سال 2013 مخفی بوده است.

این عضو 35 ساله ارشد مافیای ایتالیا به عنوان «یکی از 100 جنایتکار خطرناک ایتالیا» محسوب می شود که به اتهام دو قتل در سال 2004 که موجب برافروخته شدن شعله آتش جنگ های باندی در شهرهای جنوبی ایتالیا متواری شده و تحت تعقیب بود.

رئیس باند مافیا

به گزارش خبرگزاری فرانسه، و به گفته پلیس، «مانگانیو» عصر روز یک شنبه در حالی که بازی فوتبال تیم های ناپولی و اینترمیلان را تماشا می کرد دستگیر شد.

ضربه دیگری که به «مانگانیو» وارد شد، شکست 2 بر صفر تیم ناپولی به میلان بود که امید های ناپل را برای رسیدن به عنوان اولی سری آ در 26 سال اخیر بر باد داد.

رئیس باند مافیا در ایتالیا حین تماشای بازی دستگیر شد!

رئیس باند مافیا در ایتالیا حین تماشای بازی دستگیر شد!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از تسنیم/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف