نمناک اخبارحوادث دستگیری سارقان زورگیر غرب تهران + عکس
زورگیر ، زورگیری
موتورسواران زورگیر که با تهدید چاقو در غرب تهران اقدام به سرقت می کردند در جریان تعقیب و گریز با پلیس دستگیر شدند.
تاریخ انتشار : 14 مرداد 1394
بازدید : 4,010 نفر

ماجرای دستگیری سارقان زورگیر ؛ عصر دوم مرداد امسال مأموران کلانتری شهر زیبا هنگام گشت زنی در بلوار فردوس به دو سرنشین یک دستگاه موتورسیکلت پول سار قرمز مشکوک شده و به آنها دستور ایست دادند.

دو موتورسوار بدون توجه به اخطار پلیس، فرار کردند که در ادامه تعقیب و گریز راکب موتور تعادلش را از دست داد و هردو دستگیر و به کلانتری منتقل شدند. در کلانتری، یکی از مراجعهکنندگان هر دو متهم را شناسایی کرد و گفت:متهمان با چاقو دست مرا زخمی و پول هایم را سرقت کرده اند.

 

سارقان زورگیر


دو متهم دستگیرشده به نامهای محمدعلی 29 ساله و وحید 28 ساله در بازجویی منکر سرقت شده و گفتند؛ اگر می دانستیممأموران در تعقیب ما هستند، توقف می کردیم. در ادامه با بررسی بانک اطلاعات مجرمین سابقهدار معلوم شد هردو درزمینه ارتکاب جرائم مختلف ازجمله شرب خمر، سرقت، قدرتنمایی با سلاح سرد، تخریب اموال عمومی، ایراد ضربوجرح عمدی و سرقت موتورسیکلت فعالیت داشته اند.

پس از بررسی سرقتهای متعدد توسط سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت قرمز و دعوت از تعدادی از شاکیان و مالباختگان، آنها هر دو متهم را شناسایی کردند.

با توجه با افزایش شکایت ها از اعضای این باند، به دستور بازپرس پرونده، عکس متهمان بدون پوشش در روزنامه ها چاپ می شود. افرادی که از متهمان شکایت دارند به پایگاه دوم پلیس آگاهی در خیابان زنجان شمالی مراجعه کنند.

دستگیری سارقان زورگیر غرب تهران + عکس

دستگیری سارقان زورگیر غرب تهران + عکس
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 12
برگرفته از جام جم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 6 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف