نمناک اخبارحوادث دستگیری سارقان مسلح تهران در تعقیب و گریز شبانه + تصاویر
سارقان مسلح ، سرقت از منزل
ماموران نیروی انتظامی کلانتری گاندی در حین گشت زنی به یک خودرو که اتفاقاً سارقان منازل منطقه بودند مشکوک می شوند. ماموران بعد از تعقیب و گریز و درگیری نهایتاً سارقان مسلح را دستگیر و به کلانتری می برند.
تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1394

مآموران که با خودرو و موتور سیکلت در حالت گشت نامحسوس بوده اند به یک دستگاه خودروی پژو 405نقره ای مظنون می شوند. در همین حسین 4 نفر از منزلی که خودروی جلوی آن پارک کرده، خارج می شوند. ماموران دستور ایست می دهند که البته سارقین توجهی نکرده و اقدام به فرار می کنند.

بر اساس این گزارش، در تعیب و گریز و تیراندازی هوایی، ماموران حاضر با سه تن از سارقان درگیر می شوند و سرانجام آنها را دستگیر می کنند؛ البته یکی از ماموران نیروی انتظامی در این درگیری از ناحیه صورت و دندان و مچ دست، آسیب می بیند.

در بازرسی بدنی از این سه سارق که نام های اختصاری آنها ی.الف.پ، الف.ج و س.م است، یک کلاه نقابدار، دو عدد ماسک دهنی، دوعدد پیشگوشتی بزرگ، هشت عدد فشنگ جنگی، دو رشته زنجیر طلای سفید، سه عدد پلاک پلاتین، هفت عدد کارت پلاستیکی جهت بازکردن درب، یک عدد کپسول گاز اشک آور، یک دستگاه گوشی موبایل همراه و آچار چند کاره کشف شده است.

سارق منزل

سارق منزل

اشیاء سرقتی

سارقان منزل

اسکناس های سرقتی

سارقان منزل

دستگیری سارقان مسلح تهران در تعقیب و گریز شبانه + تصاویر

دستگیری سارقان مسلح تهران در تعقیب و گریز شبانه + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 75
برگرفته از بولتن نیوز - /م
این مطلب مفید بود ؟ 62 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف