دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث تعقیب و گریز هالیوودی سارق خودرو در جنوب تهران + تصاویر
سارق خودرو ، خودرو
سارق خودرو مزدا 3 که حین تعقیب و گریز از دست پلیس، چند خودرو، موتور سیکلت و گاری باربری را دچار حادثه کرده بود، سرانجام با شلیک گلوله متوقف و دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 2 دی 1395
بازدید : 1,813 نفر

سارق خودرو مزدا 3 در جنوب تهران بازداشت شد

30 آذرماه واحد گشت آشکار پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان شوش به یک دستگاه خودرو مزدا 3 مشکوک شده که با استعلام از مرکز پیام مشخص شد خودرو مذکور دارای سابقه سرقت است.
 
سارق خودرو

سارق خودرو در جنوب تهران بازداشت شد

 راننده خودرو مزدا 3 به محض شنیدن دستور توقف از سوی واحد گشت پلیس آگاهی ، با افزایش سرعت اقدام به فرار می کند ؛ مأموران با استفاده از علائم هشدار دهنده سعی در متوقف نمودن خودرو کرده و با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک چند تیر هوایی می کنند اما راننده خودرو مزدا 3 همچنان به فرار ادامه می دهد و نهایتا لاستیک های خودرو مورد اصابت گلوله مأمورین قرار می گیرد.
 
 سارق خودرو

سارق خودرو مزدا 3 در تهران دستگیر شد

 راننده خودرو مزدا 3 با وجود پنچر شدن لاستیک خودروی مسروقه سعی در فرار از دست مأمورین را دارد و همین امر باعث برخورد خودرو مسروقه با چند دستگاه از خودروهای عبوری ، یک دستگاه موتورسیکلت و در چندین نوبت نیز برخورد با چرخ دستی های ویژه حمل بار محدوده ی بازار تهران و واژگونی آنها در خیابان می شود اما نهایتا متوقف و قبل از هرگونه اقدام به فرار با پای پیاده، با عکس العمل مأمورین دستگیر می شود.
 
 سارق خودرو

سارق خودرو مزدا 3 در تهران دستگیر شد

 مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با انتشار این خبر اعلام کرد :متهم دستگیر شده جهت انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی دیگر جرایم ارتکابی و همدستانش ، با دستور مقام قضایی در اختیار اداره دوم مبارزه با سرقت وسایط نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

تعقیب و گریز هالیوودی سارق خودرو در جنوب تهران + تصاویر

تعقیب و گریز هالیوودی سارق خودرو در جنوب تهران + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
برگرفته از میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف