نمناک اخبارجامعه دستگیری سارق مسلح با کیف پر از طلا
سارق مسلح ، سارق مسلح طلافروشی
سه سارق مسلح یک طلافروشی در شرق پایتخت بخاطر هوشیاری همسایه های طلافروشی از سرقتی که کرده بودند ناکام مانده و گرفتار شدند.
تاریخ انتشار : 17 تیر 1396

هوشیاری رهگذران میدان رهبر تهران کار دست سارقان داد

ساعت 10:59 روز پنج شنبه به مأموران پلیس تهران خبر رسید که سه سارق مسلح به یک طلافروشی در میدان رهبر دستبرد زده اند. وقتی مأموران پلیس در محل حاضر شدند، معلوم شد که رهگذران یکی از سارقان مسلح را با کیف طلا بازداشت کرده اند، اما دو سارق دیگر موفق به فرار شده اند.

مأموران پلیس در اولین گام، سارقی را که در دام مردم گرفتار شده بود، بازداشت و از او یک اسلحه کشف کردند. در بررسی دوربین مداربسته معلوم شد که سارق در حالی که کیف طلا را زیر بغل گرفته است، در حال فرار است که رهگذری از ماجرا با خبر و با هوشیاری موفق می شود سارق را گرفتار کند. ثانیه هایی بعد رهگذران دیگر از راه رسیدند و دزد را کت بسته تحویل پلیس می دادند. در شاخه دیگری از تحقیقات، کارآگاهان پلیس در این باره تحقیق کردند و با اطلاعاتی که سارق بازداشت شده در اختیارشان گذاشت، موفق شدند دو همدست وی را بازداشت کنند. تحقیقات بیشتر از متهمان در جریان است.

دستگیری سارق مسلح با کیف پر از طلا

دستگیری سارق مسلح با کیف پر از طلا
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از رکنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف