نمناک اخبارحوادث دستگیری احسان گوسفند شرور شرق تهران
شرور شرق تهران ، احسان گوسفند
احسان گوسفند شرور شرق تهران در عملیات ضربتی پلیس شناسایی و دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 1 دی 1394

شرور شرق تهران معروف به احسان گوسفند

به دنبال درگیری و شرارت روز گذشته یکی از اراذل و اوباش به نام شرق تهران به هویت احسان گوسفند و شکایت تعدادی از شهروندان از این متهم متواری؛ پرونده ای در این رابطه تشکیل و رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

تحقیقات ماموران در جهت دستگیری متهم آغاز و در نهایت مخفیگاه وی در حوالی خیابان استخر شناسایی شد؛ در ادامه عوامل این یگان مراتب را به مقام قضایی منعکس کردند.
 
ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با کسب دستور دادیار دادسرای ناحیه 4 تهران مبنی بر جلب و دستگیری وی ماموران با انجام یکسری از شگردهای پلیسی و بکارگیری منابع اطلاعاتی موفق شدند متهم را یک عملیات پلیسی در سه راه استخر حین درگیری با ماموران دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به پایگاه دلالت کنند.
 
سرهنگ علیرضا لطفی رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان، گفت:متهم هم اکنون در اختیار پلیس قرار داد و بازجویی ها برای کشف سایر جرائم متهم ادامه دارد.

 

دستگیری احسان گوسفند شرور شرق تهران

دستگیری احسان گوسفند شرور شرق تهران
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 39
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 37 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف