نمناک اخبارحوادث دستگیری شرور خطرناک مشیریه با شگرد خاص! + عکس
شرور ، اراذل و اوباش
رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ، جزئیات دستگیری شرور منطقه مشیریه را که با شگرد خاصی دستگیر شده بود، تشریح کرد.
تاریخ انتشار : 17 دی 1393

سرهنگ علیرضا محرابی با اشاره به دستگیری یکی از اراذل و اوباش شرق تهران اظهار داشت:با توجه به شکایات متعدد مردمی و گزارشات واصله مبنی بر شرارت، اوباشگری و ایجاد درگیری یکی از اوباش منطقه مشیریه با شهروندان این محدوده، رسیدگی به موضوع در دست بررسی قرار گرفت.
رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ ادامه داد:پس از تایید صحت گزارشات واصله و با توجه به گزارشات مردمی در خصوص ایجاد رعب و وحشت به دنبال اوباشگری این فرد، ماموران پایگاه ششم پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ ماموریت یافتند تا با هماهنگی با دستگاه قضایی، این فرد را دستگیر کنند.
وی افزود:ماموران پایگاه ششم پس از شناسایی «سهیل» که از اوباش سطح 3 پایتخت بود، با هماهنگی مقام قضایی برای دستگیری وی وارد عمل شدند و در اقدامات اطلاعاتی انجام شده، موفق به شناسایی مخفیگاه وی در حوالی شهرک مشیریه شدند.
محرابی گفت:ماموران پلیس با توجه به شناسایی های انجام شده و مراقبت های اطلاعاتی، در ساعت 18 روز یکشنبه به محل اختفای «سهیل» اعزام شدند و با توجه به احتمال فرار وی در صورت ورود پلیس به مخفیگاهش، درصدد بهره گیری از شگردهایی خاص برای بیرون کشاندن سهیل از مخفیگاهش شدند که در نهایت با ایجاد یک تصادف صوری در مقابل مخفیگاه وی، او را از منزل به بیرون کشاندند و پس از تایید هویت، او را بدون هیچ گونه خسارت جانی و مالی دستگیر کردند.

دستگیری شرور مشیریه

دستگیری شرور خطرناک مشیریه با شگرد خاص! + عکس

دستگیری شرور خطرناک مشیریه با شگرد خاص! + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 59
برگرفته از تسنیم -/م
این مطلب مفید بود ؟ 59 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف