نمناک اخبارحوادث دستگیری شرور خطرناک کرج در خواب
دستگیری اراذل و اوباش ، اراذل
یکی از افراد شروری که با هویت جعلی پس از آزادی از زندان، اقدام به سرقت و شرارت های متعدد در کرج می کرد توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 13 بهمن 1393

ماموران نیروی انتظامی در کلانتری 17 مهرویلا موفق به دستگیری یکی از زندانیان تازه آزاد شده شروری که از اراذل و اوباش کرج بوده و اقدام به سرقت و زورگیری می کرد شدند.

سرهنگ سید حسین سید حقیقی فرمانده انتظامی شهرستان کرج  در تشریح جزییات این خبر گفت:افراد سابقه دار به ویژه سارقان و اراذل اوباش آزاد شده از زندان پس از آزادی نیز تحت کنترل نامحسوس پلیس قرار دارند، از همین رو اقدامات اطلاعاتی کارکنان انتظامی این فرماندهی، حکایت از آن داشت که فردی شرور و سابقه دار به نام "الف. ب" 34 ساله که دارای 4 فقره سابقه کیفری می باشد و چندین بار به علت سرقت های به عنف و شرارت و آزار و اذیت شهروندان به زندان رفته بود، به تازگی از زندان آزاد شده و دوباره به اقدامات مجرمانه خود ادامه می دهد. 
 
دستگیری اراذل و اوباش کرج
 
فرمانده انتظامی شهرستان کرج افزود:چندین تیم عملیاتی موضوع را با نظارت ریئس کلانتری 17 مهرویلا تحت رسیدگی قرار دادند تا اینکه هفتم بهمن ماه با محاصره محل اختفای این فرد در منطقه دولت آباد کرج،، ماموران با هماهنگی مراجع قضایی وارد عمل شده و زمانی که متهم در خواب بود در یک اقدام سریع و به موقع وی را دستگیر کردند. 
وی تصریح کرد:در بازرسی از مخفیگاه متهم دو قبضه سلاح سرد (قمه)، کارت شناسایی جعلی که عکس متهم روی آن به طرز ماهرانه ای درج شده بود و متهم با تهیه این کارت قصد داشت هویت قبلی خود را کتمان کند،کشف شد. 
سرهنگ سید حقیقی خاطرنشان کرد:با انجام بازجویی های فنی، نامبرده اعتراف کرد پس از آزادی از زندان، سرقت و شرارت های متعددی در مناطق مختلف کرج به ویژه در مناطق دولت آباد، مهرویلا، مصباح، قلمستان، میدان قدس و بلوار چمران کرج مرتکب شده است. 
فرمانده انتظامی شهرستان کرج از شهروندان درخواست کرد تا در صورتی که در مناطق مذکور مورد شرارت و یا سرقت به عنف قرار گرفته اند، جهت شناسایی متهم و طرح شکایت به کلانتری 17 مهرویلا مراجعه نمایند.

دستگیری شرور خطرناک کرج در خواب

دستگیری شرور خطرناک کرج در خواب
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 20
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 18 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف