قتل

دستگیری عامل قتل جشن تولد در نوشهر

تاریخ انتشار : 27 تیر 1397کد مطلب : 70008زمان مطالعه : 2 دقیقه
فردی که در مراسم جشن تولد در نوشهر در پی درگیری لفظی دوست خود به نام پویا را به قتل رسانده بود دستگیر شد.

دستگیری عامل قتل در یک میهمانی

مشرق : پسر جوان که در یک میهمانی شبانه مرتکب قتل شده بود با ردیابی های پلیس در کمتر از 12 ساعت دستگیر شد.

نیمه شب یکشنبه 24 تیر مأموران کلانتری 12 نوشهر از بروز یک قتل در خانه ای ویلایی واقع در منطقه شمعجاران در حومه کمربندی شهر نوشهر آگاه شدند.

نخستین تحقیقات نشان می داد در این ویلا جشن تولدی برپا بوده اما ناگهان میان دو نفر از میهمانان درگیری لفظی رخ داده است و در ادامه یکی از آنها به نام رضا با چاقو ضربه ای به پویا 23 ساله وارد کرده و پا به فرار گذاشته است.در ادامه بررسی ها معلوم شد پویا اهل چالوس بوده و بر اثر اصابت ضربات مرگبار چاقو به قلب و سینه اش از پا درآمده است.

مأموران پلیس در بررسی های آغازین خود با انجام شگردهای تخصصی و فنی و بازجویی از میهمانان این جشن دریافتند رضا بعد از درگیری با پویا از محل فراری شده است.در ادامه کارآگاهان به سرپرستی سرگرد رویانیان رئیس پلیس آگاهی و سرهنگ شعبان مهری فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر با انجام اقدامات اطلاعاتی و شگردهای خاص پلیسی سرنخ هایی از قاتل فراری به دست آوردند و فوراً با هماهنگی بازپرس امورجنایی و دادستان نوشهر و دریافت نیابت قضایی به استان قزوین اعزام شدند و بعد از شناسایی مخفیگاه قاتل فراری در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه ضارب را در کـــــمتر از 12 ساعت دستگیر کردند.

بعد از انتقال متهم به مازندران وی در بازجویی های تخصصی- پلیسی به جنایت و ارتکاب قتل اعتراف و انگیزه خود را اختلافات قبلی با مقتول عنوان کرد.متهم در جریان بازجویی ها انگیزه خود از قتل را اختلاف با قربانی عنوان کرده و گفت:مدتی بود با هم اختلاف داشتیم.

در مراسم تولد دامنه اختلاف ما بالا گرفت و با هم درگیر شدیم. در جریان این درگیری با کارد ضربه ای به او زده و متواری شدم.به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای نوشهر، متهم با انتقال به محل حادثه ضمن تشریح جزئیات قتل، صحنه وقوع حادثه را بازسازی کرد. متهم به قتل با صدور قرار قانونی تا انجام تحقیقات تکمیلی روانه بازداشتگاه شد.

انتهای پیام/ ک.ک

دستگیری عامل قتل در جشن تولد

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
برچسب : قتل
وبگردی