نمناک سرگرمیگوناگون مرد عنکبوتی روی ساختمان 214 متری دستگیر شد
بدون هیچ تجهیزات ایمنی و لوازم حرفه ای در حال بالا رفتن از یک آسمان خراش بود بدون آنکه به ارتفاع این ساختمان 47 طبقه اهمیتی بدهد که در نهایت بازداشت شد.

مرد عنکبوتی فرانسوی در فیلیپین بازداشت شد

ویدئویی عجیب و البته ترسناک از اقدام پرخطر مردی روی یکی از ساختمان های بلند فیلیپین منتشر شده است که نشان می دهد چطور یکی دیگر از مردان عنکبوتی کشور فرانسه سعی در نمایشی ترسناک دارد ؛ این مرد که تصاویرش را در بخش سرگرمی نمناک مشاهده می کنید در کمال خونسردی در حال بالا رفتن از ساختمانی 214 متری در کشور فیلیپین بود که دستگیر شد.

مرد عنکبوتی که دستگیر شد

تصویری از مرد عنکبوتی 

"آیلین رابرت" نترس پس از بررسی برجی 700 فوتی در مکیتی، فیلیپین شروع به بالا رفتن از آسمان خراشی بلند کرد و بعد از ایجاد شگفتی و برانگیختن تعجب همگان در نهایت دستگیر شد . گزارش اولیه توسط کارکنان اداری اعلام شد که می گفتند "آیلین رابرت" ناگهان در خارج از پنجره دفتر محل کارشان ظاهر شده است . سایر عکس های فوق العاده و ویدئو در رسانه های اجتماعی نشان می دهد این مرد 56 ساله - در یک پیراهن تیره و شلوار های زرد بدون تجهیزات ایمنی با دوربین متصل به سر او در حال بالا رفتن از برج 47 طبقه است.

دستگیری مرد عنکبوتی

مرد عنکبوتی که دستگیر شد 

رابرت، که از سرگیجه رنج می برد بی توجه به مشکل جسمی و سلامت خود دست به چنین اقدام خطرناکی زد و جمعیتی را به تماشای این نمایش مهیج و البته خطرناک خود خیره ساخت. گزارشات نشان می دهد که او بدون استفاده از تجهیزات ایمنی - و اغلب به طور غیرقانونی - از برج های برجسته، آثار تاریخی و صخره های مختلف در سراسر جهان مشهور است.

 

مرد عنکبوتی روی ساختمان 214 متری دستگیر شد

مرد عنکبوتی روی ساختمان 214 متری دستگیر شد
: امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟
2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف