نمناک اخبارجامعه دستگیری مریم و نوچه هایش در مشهد
دستگیری ، دستگیری کف زن
دستگیری زن 48 ساله ای به نام مریم که با همدستی دو مرد اقدام به کف زنی در مشهد می کردند.
تاریخ انتشار : 26 آذر 1394
بازدید : 3,846 نفر

دستگیری گردانندگان شبکه دزدان کف زن

گردانندگان شبکه دزدان کف زن که در مشهد به کمین توریست های خارجی می نشستند با اقدامات ویژه پلیسی ردیابی شدند.

 

رئیس باند، یک زن بود که در صحنه های سرقت وقتی می دید در خطر محاصره هستند با دروغ پردازی سعی در گمراهی دیگران می کرد.

 

زن 48 ساله ای به نام مریم با همدستی پسر 22 ساله ای به نام مهدی و مردی 60 ساله با نام مراد به اجرای دسیسه مکارانه در خیابان ها و مناطق تفریحی شهر مشهد اقدام می کردند.
از چندی پیش پلیس مشهد در جریان کف زنی های دزدان تردست قرار گرفت که به کمین توریست های خارجی نشسته و با طرح دوستی و ادعاهای عجیبی در برابر دیدگان وی پول هایش را به سرقت می بردند.
ریاست این باند برعهده مریم بود و این زن و نوچه هایش آخرین بار با شناسایی یک تبعه خارجی نزد وی رفته و با ابراز صمیمیت ادعا کردند قصد سفر به کشور او را دارند و می خواهند با اسکناس های آنجا آشنا شوند.
مسافر 65 ساله که با چهره مهربان این 3 عضو باند روبه رو بود و تصور می کرد با یک خانواده خونگرم مواجه است در خودروی سواری آنها، بسته اسکناس خارجی کشورش را به مرد داد و مرد کف زن که وسوسه شده بود همه پول هایش را به سرقت برد و پا روی پدال گاز گذاشت تا فرار کند.

مرد توریست که می دید 450 هزار دینار وی مورد دستبرد قرار گرفته است با داد و فریاد کمک خواست و همزمان پسرجوانی خواست دزد را فراری دهد. رهگذران که می دیدند توریست خارجی در دام باند تبهکاری افتاده است دست به کار شدند و اجازه ندادند دزدان فرار کنند.
فرمانده پلیس خراسان رضوی گفت:با درخواست کمک مرد خارجی شاهدان صحنه سرقت بلافاصله وارد عمل شدند و همین کافی بود تا دزدان ناکام بمانند.
سردار سرتیپ دوم بهمن امیری مقدم افزود:مریم با دیدن این صحنه و برای فراری دادن دو همدستش با سر و صدا ادعا کرده بود شوهرش بیماری قلبی دارد و باید هر چه سریع تر او را به بیمارستان برسانند اما مردم گمراه نشده و سد راه فرار دزدان شدند و موضوع را سریع به پلیس 110 اعلام کردند. وی گفت:مأموران کلانتری طرق مشهد بلافاصله وارد عمل شدند و اعضای باند حرفه ای را دستگیر کردند.
سردار سرتیپ دوم بهمن امیری مقدم تصریح کرد:تحقیقات گسترده از این کش روزنان حرفه ای با توجه به گزارش چند سرقت مشابه برای کشف دیگر اقدامات مجرمانه آنان ادامه دارد.

دستگیری مریم و نوچه هایش در مشهد

دستگیری مریم و نوچه هایش در مشهد
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
برگرفته از جام نیوز - /م
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف