نمناک اخبارجامعه دستگیری هکر هوش سیاه در جیرفت
دستگیری هوش سیاه ، هوش سیاه
پلیس فتا در گزارشی از دستگیری هوش سیاهی که با دستبرد به حسابهای بانکی و برداشت غیرقانونی شناسایی شده بود خبر داد.
تاریخ انتشار : 31 خرداد 1395

دستگیری هوش سیاه در جیرفت

سرهنگ ماشاالله ملایی اظهار داشت:درپی ارجاع پرونده نیابتی به ماموران پلیس فتا جیرفت مبنی بر هک اطلاعات کارت بانکی و برداشت غیرقانونی از حساب بانکی شهروندی از سوی سارقی اینترنتی، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

وی تصریح کرد:با بررسی های بعمل آمده مشخص شد سارق فردی سابقه دار است که قبلا نیز به علت سرقت های مشابه چندین مرحله توسط کارآگاهان پلیس فتا دستگیر و روانه زندان شده است.

ملائی افزود:کارآگاهان پلیس فتا جیرفت با اقدامات شبانه روزی و بهره گیری از امکانات فنی و اطلاعاتی مخفیگاه متهم سابقه دار این پرونده را شناسایی و در عملیاتی منسجم وی را دستگیر کردند.

وی گفت:این جوان که به هوش سیاه مشهور شده است در آخرین مرحله پس از رهایی از زندان به سرقت اینترنتی 87 میلیون ریال از حساب بانکی یک شهروند دست زده بود که به این عمل خود اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی جیرفت به شهروندان توصیه کرد:برای طعمه قرار نگرفتن در خریدهای اینترنتی حتی المقدور از صفحه کلیدهای مجازی تعبیه شده در درگاه بانکی استفاده کنند تا از سرقت اطلاعات جلوگیری شود.

وی تأیید کرد:زنگ خطر پلیس برای کلیه تبهکاران به صدا در آمده و چنانچه افرادی بخواهند از راه های ناصحیحی کسب مال نمایند پلیس با قاطعیت و جدیت با آنان برخورد می کند.

دستگیری هکر هوش سیاه در جیرفت

دستگیری هکر هوش سیاه در جیرفت
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از پلیس فتا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف