نمناک اخبارجامعه برادر پنجک پادشاه کوکائین ایران دستگیر شد
کوکائین ، پنجک
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از دستگیری برادر پنجک سلطان کوکائین ایران خبر داد و گفت: از دستگاه های قضایی درخواست می کنم تا به وضعیت خانواده حسین پنجک رسیدگی کنند.
تاریخ انتشار : 16 اسفند 1394

بازداشت برادر سلطان کوکائین ایران

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از دستگیری برادر پنجک خبر داد و گفت:از دستگاه های قضایی درخواست می کنم تا به وضعیت خانواده حسین پنجک رسیدگی کنند.

سردار علی مویدی درباره پرونده پنجک(سلطان کوکائین ایران) اظهار داشت:پس از دستگیری متهم اصلی خانواده او همچنان اقدام به قاچاق مواد مخدر می کنند تا خلا او احساس نشود. ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر 20 روز قبل در یک عملیات پیچیده برادر پنجک را در یک عملیات پیچیده شناسایی و دستگیر کردند.

وی با بیان این مطلب که تا چه زمانی این خانواده باید سلامت جامعه را به خطر اندازد، گفت:تکلیف این خانواده همچنان در هاله ‎ای از ابهام است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در خاتمه تصریح کرد:از دستگاه قضایی درخواست می کنم تا پس از محاکمه متهم اصلی به موضوع خانواده او نیز ورود کند. پلیس مواد مخدر در صورتی که هریک از اعضای این خانواده را با مواد دستگیر کند پرونده آنها را به دستگاه قضایی می سپارد.

حسین پنجک یکی از بزرگترین قاچاقچیان مواد مخدر کوکائین کشور بود که اردیبهشت سال گذشته در عملیات ویژه ای شناسایی و دستگیر شد. متهم که بیش از 17 سابقه دستگیری اط سوی پلیس دارد پس از اینکه ثزوتش از راه فروش مواد مخدر به 40 میلیارد تومان رسید در یک جشن شبانه با هزینه چهار میلیارد تومان میهمانی میلیاردر شدن برگزار کرد.

از متهم 32 ساله چندین خودرو لوکس و قایق تفریحی کشف و ضبط شد.

برادر پنجک پادشاه کوکائین ایران دستگیر شد

برادر پنجک پادشاه کوکائین ایران دستگیر شد
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 14
برگرفته از میزان /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف