نمناک اخبارجامعه دستگیری 23 نفر در پارتی مختلط شبانه کرمان
پارتی شبانه ، پارتی کرمان
23 مجرم پارتی شبانه که به وسیله ی یکی از افراد محوری کانال تلگرامی به میهمانی مختلت دعوت شده بودند دستگیر شدند.
تاریخ انتشار : 4 خرداد 1395

دستگیری 23 نفر در پارتی شبانه کرمان

در پرونده دستگیری 23 مجرم پارتی شبانه در کرمان، فردی که نقش محوری در برپایی پارتی ها ایفا می کرد، از طریق کانال تلگرامی خود افرادی را برای شرکت در این پارتی دعوت کرده است.
وی ادامه داد:عمل این فرد شامل بزه های شرب خمر، دایر کردن مرکز فساد و ارتکاب فعل حرام منجر به جریحه دار شدن عفت عمومی شده بود.
وی با تاکید بر اینکه در اجرای قانون و ضوابط اسلامی مصمم هستیم، گفت:اجازه نمی دهیم افراد به اعمال ضد انقلاب دست بزنند و یا اجناس بنجل قاچاق خود را در قالب مزون لباس که در حاشیه پارتی ها برگزار می کنند، به فروش برسانند و دامن جامعه را لکه دار و ارزش های اسلامی را نادیده بگیرند.
سالاری از پلمپ محل برگزاری این جشن توسط بازپرس پرونده خبرداد و گفت:اجازه نمی دهیم با آبروی جامعه بازی شود.
وی بیان کرد:تحقیق از متهمان این پرونده که اقدام به شرب خمر و رقص مختلط با پوشش های نامناسب کرده بودند، آغاز شده است.
وی با اشاره به دغدغه و مطالبه قشر مذهبی جامعه برای تشدید برخورد با موارد تخلف تصریح کرد:به عنوان مجری قوانین و مقررات دینی، مسئولیت داریم و مسئولیت ما اجرای دقیق قانون برای همه افراد، صرف نظر از صنف و سلیقه آنهاست.
دادستان کرمان اظهار کرد:همه ما نیاز به تقویت باورهای دینی خود داریم و ماه رمضان، فرصت مغتنمی برای خودسازی است و این گونه غفلت ها در عصر انتظار، خسران بزرگی برای آدمی به دنبال دارد.
وی با تاکید بر پیشگیری از جرم در فضای مجازی و بخصوص شبکه های اجتماعی گفت:دادستانی کرمان در راستای پیشگیری از جرم در فضای مجازی و بخصوص شبکه های اجتماعی موبایلی اشراف لازم را داشته و رصد و کنترل دقیقی به صورت مستمر در حال انجام است.

دستگیری 23 نفر در پارتی مختلط شبانه کرمان

دستگیری 23 نفر در پارتی مختلط شبانه کرمان
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
برگرفته از ایرنا
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف