نمناک اخبارجامعه دستگیری پسر 15 ساله ای که از دختران زورگیری می کرد
نوجوان 15 ساله ای که با جعل عنوان مامورین نیروی انتظامی در محدوده توچال اقدام به زورگیری از دختران می کرد توسط کلانتری 163 ولنجک دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 8 فروردین 1392

'سرگرد جواد یاسینی گفت:در پی اعلام شکایت چند تن از هموطنان به ویژه دختران در خصوص اخاذی و زورگیری از آنان توسط یک پسر نوجوان با تهدید چاقو و باتوم بلافاصله اقدامات لازم توسط عوامل تخصصی این کلانتری آغاز شد.
رئیس کلانتری 163 ولنجک اظهار داشت:به دنبال این موضوع ماموران طی اقدامات گسترده و میدانی خود در محدوده توچال توانستند فرد نوجوانی را با همان مشخصات که مالباختگان در اختیار ماموران قرار داده بودند شناسایی و ردیابی کنند.
وی خاطر نشان کرد:ماموران بلافاصله متهم دستگیر و به مقرر انتقال دادند در نهایت در بازرسی کوله پشتی متهم چندین باتوم و یک چاقو مخصوص زورگیری و چندین نقاب کشف و ضبط گردید.
متهم به هویت علیرضا 15 ساله در اعترافات خود اظهار داشت:که با گذاشتن نقاب و جعل عنوان نظامی از دختران بد حجاب زورگیری و اخاذی می کرد، در نهایت نامبرده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی ارجاع شد.'

دستگیری پسر 15 ساله ای که از دختران زورگیری می کرد

دستگیری پسر 15 ساله ای که از دختران زورگیری می کرد
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 53
برگرفته از parsine.com
این مطلب مفید بود ؟ 42 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف