نمناک اخبارورزشی پیام صادقیان و شایعه دستگیری با زنان خیابانی
پیام صادقیان ، وضعیت پیام صادقیان
پیام صادقیان که اخیرا به ماشین سازی تبریز پیوسته است خبری درباره او منتشر شد تحت عنوان دستگیری او با زنان خیابانی که او به این خبر واکنش نشان داد.
تاریخ انتشار : 2 مرداد 1395

واکنش پیام صادقیان به دستگیری با زنان خیابانی

بازیکن فصل قبل صبای قم با امضای قراردادی به تیم فوتبال ماشین سازی تبریز پیوست . اما تازگیا درباره او شایعاتی منتشر شده است که در ادامه از اصل ماجرا باخبر میشوید.

پیام صادقیان در خصوص اینکه او را در یک مکان به خاطر ارتباط با زنان بدکاره دستگیر کردند واکنش نشان داد.

پیش تر خبری منتشر شد در خصوص اینکه 3 فوتبالیست مشهور در یک سفره خانه را دستگیر کردند که با زنان خیابانی ارتباط داشتند. در این میان از اسم های مختصر "پ.ص" و "م.م" نام برده شد که برخی اعتقاد دارند "پ.ص" پیام صادقیان است. او به این مسئله واکنش نشان داده و اعلام کرد شخص "پ.ص" او نمی باشد.

صادقیان با انتشار متن زیر، به این خبر واکنش نشان داد؛

من که عادت کردم به کلی حواشی و همه هم میدونن که حواشی رو کلا کنار گذاشتم. خداروشکر من یک ماهی میشه که تبریزمو تو تیم جدیدم دارم تمرین می کنم و اینکه همش دارم واسه شماها پست می ذارم. خب کاری نداره که اونم مشخص میشه دیگه. عجب داستانی دارم من به خدا. بی خیال ما نمیشین.

 

پیام صادقیان

واکنش پیام صادقیان به خبر دستگیری اش

پیام صادقیان و شایعه دستگیری با زنان خیابانی

پیام صادقیان و شایعه دستگیری با زنان خیابانی
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13
برگرفته از افکار نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 11 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف