نمناک اخبارجامعه 10 نفر از کارمندان اداره مالیات کرج دستگیر شدند!
کارمندان اداره مالیات ، کارمندان
دادستان کرج از دستگیری 10 نفر از کارمندان اداره کل امور مالیاتی استان البرز و اداره کل امور مالیاتی شرق تهران خبرداد.
تاریخ انتشار : 17 اسفند 1395

دستگیری کارمندان اداره مالیات استان البرز

حاجی رضا شاکرمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از دستگیری 10 نفر از کارمندان اداره مالیات استان البرز و اداره کل امور مالیاتی شرق تهران خبر داد.

وی در ارتباط با پرونده این متهمان اظهارکرد:در پی رصد اطلاعاتی این فرد به همراه عوامل مرتبط به اتهام تاسیس شرکت های متعدد صوری و موهم در زمینه صادرات و واردات، جعل اسناد و اوراق مالی، تحصیل اموال نامشروع، فرار مالیاتی و تضییع حقوق بیت المال دستگیر شده اند.

شاکرمی با بیان اینکه در پی دستگیری این افراد 267 شرکت کاغذی شناسایی شده است، اضافه کرد:با تحقیقات به عمل آمده تعداد 10 نفر از کارمندان اداره مالیات استان البرز و اداره کل امور مالیاتی شرق تهران دستگیر شدند.

کارمندان اداره مالیات کرج

کارمندان اداره مالیات کرج دستگیر شدند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز همچنین گفت:لیست شرکت های مکشوفه جهت تعیین میزان فرار مالیاتی به سازمان گمرک جمهوری اسلامی ایران و سازمان امور مالیاتی کل کشور و جهت مشخص شدن میزان تسهیلات معوق شرکت های فوق به بانک مرکزی ارسال شده است.

10 نفر از کارمندان اداره مالیات کرج دستگیر شدند!

10 نفر از کارمندان اداره مالیات کرج دستگیر شدند!
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف