دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارجامعه 10 نفر از کارمندان اداره مالیات کرج دستگیر شدند!
کارمندان اداره مالیات ، کارمندان
دادستان کرج از دستگیری 10 نفر از کارمندان اداره کل امور مالیاتی استان البرز و اداره کل امور مالیاتی شرق تهران خبرداد.
تاریخ انتشار : 17 اسفند 1395
بازدید : 2,668 نفر

دستگیری کارمندان اداره مالیات استان البرز

حاجی رضا شاکرمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از دستگیری 10 نفر از کارمندان اداره مالیات استان البرز و اداره کل امور مالیاتی شرق تهران خبر داد.

وی در ارتباط با پرونده این متهمان اظهارکرد:در پی رصد اطلاعاتی این فرد به همراه عوامل مرتبط به اتهام تاسیس شرکت های متعدد صوری و موهم در زمینه صادرات و واردات، جعل اسناد و اوراق مالی، تحصیل اموال نامشروع، فرار مالیاتی و تضییع حقوق بیت المال دستگیر شده اند.

شاکرمی با بیان اینکه در پی دستگیری این افراد 267 شرکت کاغذی شناسایی شده است، اضافه کرد:با تحقیقات به عمل آمده تعداد 10 نفر از کارمندان اداره مالیات استان البرز و اداره کل امور مالیاتی شرق تهران دستگیر شدند.

کارمندان اداره مالیات کرج

کارمندان اداره مالیات کرج دستگیر شدند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز همچنین گفت:لیست شرکت های مکشوفه جهت تعیین میزان فرار مالیاتی به سازمان گمرک جمهوری اسلامی ایران و سازمان امور مالیاتی کل کشور و جهت مشخص شدن میزان تسهیلات معوق شرکت های فوق به بانک مرکزی ارسال شده است.

10 نفر از کارمندان اداره مالیات کرج دستگیر شدند!

برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف