نمناک اخبارحوادث گیر کردن دست پسر جوان داخل چرخ گوشت !
دست داخل چرخ گوشت ، مغازه کبابی
پسر جوانی که در مغازه کبابی مشغول کار با چرخ گوشت بود به خاطر بی احتیاطی دستش داخل چرخ گوشت گیر کرد و انگشتانش آسیب دید.
تاریخ انتشار : 29 آذر 1395

گیر کردن دست شاگرد کبابی داخل چرخ گوشت

در پی تماس شهروندان با سامانه 125 و اعلام رخداد این حادثه، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه102 به همراه گروه نجات یک را به محل حادثه در یک مغازه کبابی در بلوار فردوس غربی فرستاد.

واحد کیانی مدیر منطقه 5 عملیات آتش نشانی در این باره اظهار داشت:کارگر 18 ساله ای در داخل یک مغازه کبابی با دستگاه چرخ گوشت صنعتی سرگرم کار بود که ناگهان دست راست وی بر اثر بی احتیاطی و رعایت نکردن اصول ایمنی درون این چرخ گوشت گیر کرد و انگشتان دستش به شدت آسیب دید.دست داخل چرخ گوشت

دست کارگر جوان داخل چرخ گوشت گیر کرد

 
وی اضافه کرد:آتش نشانان بلافاصله با همکاری امدادگران اورژانس، فرد مصدوم را به بیمارستان سینا منتقل کردند و در حضور پزشکان در اتاق عمل با استفاده از تجهیزات امدادو نجات قسمتی از بدنه چرخ گوشت را برش داده و دست کارگر مصدوم را از داخل چرخ گوشت آزاد کرده و وی را تحویل پزشکان دادند.دست داخل چرخ گوشت

بریدن چرخ گوشت برای آزاد کردن دست پسر جوان

 

این مدیرآتش نشانی تصریح کرد:خوشبختانه واکنش به موقع این کارگردر خاموش کردن دستگاه چرخ گوشت موجب شد از قطع شدن کامل انگشتان دست جلوگیری شود البته چهار انگشت دست راست او دچار آسیب دیدگی و له شدگی شد که بلافاصله از سوی پزشکان متخصص بیمارستان تحت درمان قرار گرفت.

کارشناسان سازمان آتش نشانی همواره با خانواده ها و کسانی که با چرخ گوشت های خانگی و صنعتی سر و کار دارند توصیه می کنند هنگام کار با این وسیله جانب احتیاط را رعایت کرده و دست خود را بیش از حد مجاز درون گلویی چرخ گوشت فرو نبرند.

دست داخل چرخ گوشت

درآوردن دست کارگر کبابی از چرخ گوشت 

 در صورتیکه دست افراد یا کودکان در چرخ گوشت گیر کرده و خروج آن امکان پذیر نیست کوچکترین حرکتی به دست یا چرخ گوشت ندهند و بلافاصله در تماس با سامانه 125 از گروه امداد و نجات کمک بخواهند.

گیر کردن دست پسر جوان داخل چرخ گوشت !

گیر کردن دست پسر جوان داخل چرخ گوشت !
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از میزان -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف