نمناک ورزشفوتبال دست دادن علیرضا جهانبخش با پیر زن چه دلیلی داشته است؟
علیرضا جهانبخش ، تیم علیرضا جهانبخش
دیدار دو تیم آلکمار و زوله در چارچوب رقابت های لیگ هلند خارج از حساسیت بالا بابت حضور آلکمار در کورس قهرمانی برای ما ایرانی ها نیز به واسطه حضور علیرضا جهانبخش در این تیم جذاب بود.در حاشیه بازی علیرضا جهانبخش باپیرزنی دست داد که سوژه تماشاگران شد.
بازدید : 3,902 نفر

دست دادن علیرضا جهانبخش با پیر زن چه دلیلی داشته است؟

در جریان این مسابقه یک اتفاق جالب رخ داد که بازتاب گسترده ای داشت. لحظه ای از بازی، جهانبخش که با سرعت زیادی برای جلوگیری از بیرون رفتن توپ در حرکت بود، به تابلوهای کناری برخورد کرد. پشت این تابلوهای تبلیغاتی یک بانوی مسن هلندی نشسته بود که جهانبخش با او نیز برخورد کوچکی داشت. پس از این برخورد این بانوی مسن دستش را به سوی جهانبخش برد و بازیکن ایرانی هم به ناچار با او دست داد که این مسأله بازتاب عجیبی در فضای مجازی داشت. جهانبخش روز گذشته درباره اتفاق مذکور این طور توضیح داد:«اجازه بدهید از اول توضیح بدهم. توپ با سرعت به سمتم آمد. من هم با سرعت زیاد دویدم که پیش از اوت شدن آن را کنترل کنم که نشد و توپ به سمت جایگاه ویژه معلولان رفت. آن پیرزن از دیدن من خیلی خوشحال شد و دستش را به سمتم دراز کرد. من هم خیلی غیرارادی با او دست دادم. اتفاقا هم تیمی ها و کادر فنی تیم خودمان هم حسابی از بابت این اتفاق با من شوخی می کنند و مورد توجه رسانه ها هم قرار گرفته است. »

 

علیرضا جهانبخش

دست دادن علیرضا جهانبخش با پیر زن چه دلیلی داشته است؟

دست دادن علیرضا جهانبخش با پیر زن چه دلیلی داشته است؟
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 22
برگرفته از شهروند/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 18 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف