نمناک ورزشفوتبال لحظه شکستن دست علیرضا بیرانوند + عکس
علیرضا بیرانوند ، دروازه بان پرسپولیس
دست علیرضا بیرانوند در برخورد با پورقاز شکست اما خوشبختانه دست علیرضا بیرانوند شکستگی حاد ندارد و بانداژ شده است.
تاریخ انتشار : 6 آبان 1395

دست علیرضا بیرانوند شکست

مصدومیت علیرضا بیرانوند در بازی روز گذشته موجب نگرانی کادرفنی پرسپولیس و البته تیم ملی نیز شد که به گفته کادرپزشکی مشکلی برای بازی آتی این تیم نخواهد داشت.

روز گذشته خبر مصدومیت علیرضا بیرانوند و شکستگی دستش که او را نزدیک به یک ماه از میادین دور کرد، جدا از پرسپولیسی ها در آستانه بازی با نفت آبادان، به کادرفنی تیم ملی هم یک شوک بزرگ وارد کرد.


علیرضا بیرانوند

برخورد علیرضا بیرانوند با پورقاز

در این بین سؤال برانگیزترین مسئله در مورد شکستگی دست بیرانوند که گفته شد در جریان بازی با استقلال خوزستان رخ داده، این بود که برخورد دروازه بان پرسپولیس با کدام بازیکن حریف، این مصدومیت را برای دروازه بان ملی پوش سرخپوشان پایتخت به وجود آورد.
بعد از بررسی های صورت گرفته گویا این مصدومیت برای بیرانوند روی برخورد او با عزت الله پورقاز صورت گرفته است. جایی که ارسال بازیکنان حریف در محوطه جریمه برای پورقاز با خروج همزمان علیرضا بیرانوند همراه بوده و برخورد این دو باعث شد تا دست دروازه بان پرسپولیس دچار این مصدومیت شود.
پیش از این هم این دو بازیکن یک بار دیگر چالشی را با هم داشته اند. جایی که پورقاز در بازی تیم ملی با گوام به جای بیرانوند اخراج شده درون دروازه ایستاد و عملکرد نسبتاً خوبی هم داشت. 

لحظه شکستن دست علیرضا بیرانوند + عکس

لحظه شکستن دست علیرضا بیرانوند + عکس
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13
برگرفته از میزان -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 12 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف