نمناک بهداشت و سلامتپیشگیری و بیماریها دست غول پیکر فرزند شیطان! + تصاویر
غول پیکر ، دست های عجیب
جوانی که دستی غول پیکر به وزن 20 کیلوگرم دارد از طرف خانواده اش طرد شد چرا که او فرزند شیطان است!!

پسر جوان با دست غول پیکر 20 کیلوگرمی

مرد جوان به دلیل ابتلا به یک اختلال یا بهتر است بگوییم مشکلی نادر و عجیب دچار رشد غیرطبیعی یکی از دستانش توسط خانواده اش طرد شد.

دست غول پیکر

مرد جوان با دست غول پیکر

تنهایی مرد جوان به دلیل داشتن دستی غول پیکر

" بابلو" مرد جوان هندی که از نوعی اختلال به نام غول پیکری رنج می برد سالهاست که به طرز ظالمانه ای توسط اعضای خانواده و همسایگانش مورد توهین قرار می گیرد ،آنها حتی او را با نام خودش صدا نمی زنند و لقب فرزند شیطان به او داده اند. بر اساس گزارشات محلی کمبود آگاهی در میان اطرافیان این مرد جوان دلیلی برای ناشناخته ماندن مشکل جسمی اوست که همین ناآگاهی و رفتارهای نادرست منجربه آن شد تا " بابلو" قصد مهاجرت و ترک محل زندگی کند. همانطور که گفته شد همسایگان و اطرافیان او را فرزند شیطان می خواندند و همین موجب شد که خانواده او را مجبور به ترک خانه کند ، مرد جوان فکر می کرد با امدن به شهر و پنهان شدن در میان جمعیت می تواند یک زندگی عادی داشته باشد اما ترس مردم با دیدن او عکس العمل مشابهی بود که در محل زندگی اش هم دیده می شود.

دست غول پیکر

دست غول پیکر

دست غول پیکر یک مرد به وزن 20 کیلوگرم

دست غول پیکر این مرد جوان 20 کیلوگرم وزن دارد و به دلیل بزرگی و ناهمانگی انگشتان او حتی توانایی انجام ساده ترین کارهایش را با آن دست ندارد. شرایط غیرطبیعی بابلو علت بیکاری اوست چرا که به گفته ی خودش هیچ کس حاضر نیست حتی با کمترین دست مزد او را برای کار قبول کند.

مردی عجیب

مردی عجیب هندی با دست غول پیکر

دست غول پیکر فرزند شیطان! + تصاویر

دست غول پیکر فرزند شیطان! + تصاویر
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 14
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف