احمد پورمخبر

احمد پورمخبر دست فروشی می کند؟!

تاریخ انتشار : 20 تیر 1395کد مطلب : 33314زمان مطالعه : 2 دقیقه
دختر احمد پور مخبر شایعه دست فروشی پدرش را برای گذران زندگی تکذیب کرد.

دست فروشی احمد پورمخبر

کافی است نام “احمد پورمخبر” را در گوگل جستجو کنید، اولین نتایجی که می بینید، شما را متعجب می کند؛ شایعه هایی که پیرامون بازیگر طنز سینما و تلویزیون وجود دارد باعث شده تا خاطرش مکدر شود. شایعه هایی که همه آنها از شبکه های اجتماعی نشأت می گیرند؛ یک روز این بازیگر فوت کرده و روز دیگر با انتشار عکسی می گویند او به علت مشکلات زندگی دستفروشی می کند.

احمد پورمخبر که مدتی فعالیت مجازی خود را کنار گذاشته بود، سکوت خود را شکست و به شایعه های پیرامونش واکنش نشان داد. وقتی یک عکسی از هر کسی دیدید سریع قضاوت نکنید،اگر من با یک خلبان هم در کابین خلبان عکس دارم پس خلبان شدم؟؟؟ یا اگر پشت نیمکت کلاسی در یک دانشگاه عکس بگیرم، دانشجو شدم؟؟؟دوستان عزیز من بازنشسته ارتش هستم و اگر بازیگر هم نمیشدم روزگارم میگذشت. خداروشکر میکنم که زندگی آبرومندانه ای دارم ودر این سن و سال احتیاجی به کار کردن برای گذران زندگی ندارم.

 احمد پورمخبر

احمد پور مخبر نه فوت کرده و نه دست فروشی میکند

تکذیب شایعه از زبان دختر احمد پورمخبر

مریم پورمخبر در گفت وگویی گفت:اخیراً تصویری از پدرم در فضای مجازی در حال انتشار است که زیر این تصویر نوشته اند:«احمد پورمخبر این روزها برای خود کاسبی جدیدی جلوی بازارچه تجریش راه انداخته و دستفروشی می کند اما منبع اصلی درآمدش پولی است که بابت عکس سلفی از طرفدارانش می گیرد؛ هر سلفی پنج هزار تومان!»

وی با مضحک خواندن چنین خبری اظهار داشت:این خبر یک دروغ بزرگ است. چندی پیش به همراه خانواده به زیارت امام زاده صالح(ع) در تجریش رفته بودیم که در بازارچه تجریش، یک پیرمرد دستفروش با اصرار از پدرم خواستند با ایشان یک عکس بگیرد. پدر هم پذیرفت و خیلی بی ریا روی زمین کنار آن پیرمرد نشست و عکس گرفت. چند عابر هم که از کنار ما رد می شدند از این صحنه عکس گرفتند.

دختر این هنرمند سینما و تلویزیون ادامه داد:در کمال تعجب چند روز پیش، در فضای مجازی و برخی سایت ها، این عکس را دیدم که زیرش یک دروغ بزرگ با موضوع دستفروش شدن پدرم نوشته شده بود!

وی با تاکید بر اینکه انتشار چنین اخباری که مصداق بارز جعل هستند، اعتماد مردم را به فضای رسانه ای از بین می برد، گفت:ما نباید برای رسیدن به مقاصد سیاسی و یا اقتصادی خودمان، با اعتبار انسان ها بازی کنیم و متوسل به دروغ بشویم.

احمد پورمخبر دست فروشی می کند؟!

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
برگرفته از خبرگزاری تسنیم / م.ف
وبگردی