نمناک سرگرمیگوناگون دست فروشی دختر پورشه سوار برای پول بنزین! + عکس
دست فروشی ، دست فروشی دختر
دست فروشی کردن این دختر جوان کنار خیابان آن هم با پورشه کمی عجیب به نظر می رسد،این دختر برای تهیه بنزین ماشینش اقدام به دستفروشی با خودروی گرانقیمت خود کرده است که سوژۀ داغ رسانه های امروز گشته است.
بازدید : 6,944 نفر

دست فروشی با پورشه!

مطمئنآ تصورتان از پورشه سواران و افرادی که خودروی لوکس سوار می شوند چیزی فراتر از ثروتمند و پولدار بودشان است چنانچه حتی به مغزتان خطور نمی کند که این افراد پولی برای تهیه بنزین آن هم نداشته باشند و صرفآ بخاطر تهیه بنزین دست به کاری بزنند که سوژۀ رسانه ها شوند.
 
چندی پیش در چین یک دختر ثروتمند دست به کاری عجیب زد که به گفته خودش به مقصود تهیه پول بنزین این کار را انجام داده است. این دختر جوان در حالی که خودروی پورشه آخرین مدل خود را کنار خیابان پارک کرده بود شروع به دستفروشی تعدادی شال گردن و روسری کرد.
دست فروشی

این دختر جوان جواب خبرنگاران را اینگونه می دهد:” من برای روز تولدم خودروی گران قیمتی را به عنوان کادو دریافت کردم اما حالا نمی توانم برای پول بنزین آن هم از پدرم درخواست کنم به همین دلیل تصمیم گرفتم تعدادی از لباس هایم را اینگونه به فروش برسانم تا پول بنزین چند روز آینده را داشته باشم.”

برعکس دیگر دستفروشان این دختر با استفاده از خودروی بی نظیرش توانست توجه بسیاری را سمت شال های خود جلب کند و آن ها را طی مدت زمان کمی به فروش برساند.

دست فروشی دختر پورشه سوار برای پول بنزین! + عکس

دست فروشی دختر پورشه سوار برای پول بنزین! + عکس
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 28
برگرفته از هدانا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 23 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف