نمناک سبک زندگیکار و زندگی دعای عجیب عروس خانم در لحظه عقد + عکس
دعا ، دعای عروس
هنگام جاری شدن خطبه عقد هم برای خودم و هم برای علی دعای شهادت کردم و بلافاصله با چشمانی پر از اشک نگاهم را به علی دوختم.

دعای عجیب عروس برای داماد

آرزوی شهادت در بین جوانان در روزهای انقلاب موج میزد . رسیدن به درجه رفیع شهادت تا جایی در دل شهید علی تجلایی رخنه کرده بود که دعای سر سفره عقد همسرش شهادت او بود. شهید علی تجلایی بزرگ مردی بود که به آرزوی دیرینش برای رسیدن به درجه رفیع شهادت نایل شد.

همسر شهید «علی تجلایی» در خاطره ای با اشاره به خواسته ی شهید در زمان ازدواج می گوید:قبل از شروع مراسم عقد، علی آقا نگاهی به من کرد و گفت «شنیدم که عروس هرچه از خدا بخواهد، اجابتش حتمی است»، گفتم چه آرزویی داری؟ درحالی که چشمان مهربانش را به زمین دوخته بود، گفت:«اگرعلاقه ای به من دارید و به خوشبختی من می اندیشید لطف کنید از خدا برایم شهادت بخواهید».

از این جمله تنم لرزید. چنین آرزویی برای یک عروس در استثنایی ترین روز زندگی اش بی نهایت سخت بود. سعی کردم طفره بروم؛ اما علی آقا قسم داد که در این روز این دعا را در حقش بکنم، ناچار قبول کردم.

دعای عروس

شهادت ،دعای همسر شهید علی تجلایی

هنگام جاری شدن خطبه عقد هم برای خودم و هم برای علی طلب شهادت کردم و بلافاصله با چشمانی پر از اشک نگاهم را به علی دوختم؛ آثار خوشحالی در چهره اش آشکار بود. مراسم ازدواج ما در حضور شهید «آیت الله مدنی» و تعدادی از برادران پاسدار برگزار شد. می دانم این چه رازی است که همه پاسداران این مراسم و داماد و آیت الله مدنی همه به فیض شهادت نائل شدند.

دعای عجیب عروس خانم در لحظه عقد + عکس

دعای عجیب عروس خانم در لحظه عقد + عکس
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 17
برگرفته از جام جم / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 11 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف