نمناک ورزشفوتبال پشت پرده ی دعوای شدید استقلال و پرسپولیس
استقلال و پرسپولیس ، بهرام افشارزاده
با توجه به گفته های وزیر ورزش درباره مدیران پرسپولیس اختلافاتی میان استقلالی ها و پرسپولیسی ها ایجاد شد و این دعوا شدت گرفت.
تاریخ انتشار : 5 مهر 1395

دعوای استقلال و پرسپولیس

اختلافات میان مدیران سابق و فعلی استقلال و پرسپولس باعث به وجود امدن برخی حاشیه شده است. دعوای استقلال و پرسپولیس بالا گرفته است.

در شرایطی که وزیر ورزش در مصاحبه ای که چند روز قبل انجام داد از مدیران پرسپولیس به ویژه طاهری تمجید و اعلام کرد او با هزینه کمی تیمش را بسته است، به استقلال و مدیران قبلی اش حمله تندی کرد.

بهرام افشارزاده

اختلافات استقلال و پرسپولیس

 همین موضوع واکنش بهرام افشارزاده را به همراه داشته و او هم بسیاری از اتفاقات در پرسپولیس را زیر سوال برده است. مثلا میزان قرارداد وحید امیری و مهدی طارمی از جمله مواردی است که افشارزاده به آن اشاره کرده است.

بهرام افشارزاده تابستان 93 با انتخاب وزیر ورزش و جوانان به عنوان مدیرعامل استقلال انتخاب شد.

حالا ماجرا وارد فاز جدیدی شده و پرسپولیسی ها از مدیران باشگاه خود خواسته اند تا پاسخ افشارزاده را بدهد و همین مساله دعوایی را میان هواداران 2 تیم هم به راه انداخته است. باید دید پایان این ماجرا چه اتفاقی برای سرخابی های تهران رخ می دهد.

پشت پرده ی دعوای شدید استقلال و پرسپولیس

پشت پرده ی دعوای شدید استقلال و پرسپولیس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از کاپ -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف