نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون دعوای بهنوش بختیاری با آرش ظلی پور مجری سه ستاره! + عکس
بهنوش بختیاری ، ‌ برنامه سه ستاره
بهنوش بختیاری یکی از کاندیداهای بازیگری برنامه سه ستاره در تازه ترین پست اینستاگرامش از تبعیض در این برنامه گلایه کرد.
بازدید : 16,228 نفر

حرفهای جنجالی بهنوش بختیاری به مجری سه ستاره

بهنوش بختیاری که در قسمت چهارم برنامه سه ستاره یکی از کاندیداهای بازیگری بود در یادداشتی در اینستاگرامش مجری این برنامه احسان علیخانی و آرش ظلی پور را آماج حمله قرار داد و گفت عوامل برنامه مذکور می خواهند حق او را تضییع کنند.

گفتنی است که قسمت چهارم برنامه سه ستاره احسان علیخانی به کاندیدهای بازیگر زن اختصاص داشت که با حضور بهنوش بختیاری ، مرجانه گلچین، مهراوه شریفی نیا و مادرش آزیتا حاجیان برگزار شد.

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری در برنامه سه ستاره

بهنوش بختیاری در بخش بازیگران با هیجان همیشگی اش درحالی وارد صحنه شد که لباس سنتی «محله گل و بلبل» را به تن داشت و ابتدا به سمت جایگاه ظلی پور رفت که علیخانی گفت:چرا این سمت می رید. بختیاری هم گفت:به خاطر اینکه شما قدتون بلنده نمیام سمت شما.

و در ادامه با بغضی که داشت از تلاش و صداقتش در کار گفت.

 

بهنوش بختیاری

گلایه بهنوش بختیاری از مجری سه ستاره

«خیلی در برنامه های تلویزیونی حضور داشتم، اما این بار خیلی متفاوت است و هیجان بالایی برای من دارد. بیست ساله دارم کار میکنم. دوست دارم با انتخاب مردم یک اتفاق خوب برام بیفته» و و در ادامه برنامه بغضش شکست.
«صادقانه بگم من مادر نشدم، ولی در «محله گل و بلبل» مادری کردم. خیلی خوشحالم بعد از سریال برره، برای گل و بلبل کاندید شدم.

در ادامه علیخانی به بختیاری گفت:شما با گریه هاتون با احساسات مردم بازی کردید. بختیاری تاکید کرد:همه می دانند من ظاهر و باطنم یکی است و به خاطر آبرو و اعتباری که از مردم گرفتم می خواستم این بار هم من را حمایت کنند.

دعوای بهنوش بختیاری با آرش ظلی پور مجری سه ستاره! + عکس

دعوای بهنوش بختیاری با آرش ظلی پور مجری سه ستاره! + عکس
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 47
برگرفته از فرادید - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 35 12
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف