نمناک اخبارحوادث دعوای خطرناک گروه های گانگستر در مترو!
دعوای خطرناک ، دعوای خطرناک در مترو
دعوای خطرناک بین دو گروه گانگسترهای نوجوان به پرتاب شدن پسر بی گناهی که وسط آن ها مانده بود، بر روی ریل های قطار انجامید.
تاریخ انتشار : 15 اردیبهشت 1395

دعوای خطرناک گروه های گانگستر در مترو!

پسر نوجوانی که بر روی سکوی انتظار در مترو ایستاده بود تا قطار بیاید ناگهان با دو گروه از نوجوانان مواجه شد که در مقابل هم قرار گرفتند. این نوجوان از همه جا بی خبر هم در بین آن ها قرار گرفته بود تا اینکه دعوایی به پا شد.

درگیری در مترو

به گزارش دیلی میل، در این حادثه که در مادرید اتفاق افتاد، در ساعت 6 صبح روز گذشته پسر نوجوانی توسط دو گروه اوباش بر روی ریل های قطار پرت شد. دعوا هنگامی آغاز شد که پسری با لباس مشکی چیزی را به پسری با لباس سفید از گروه مخالف پرت کرد.

بعد که این دو با هم درگیر شدند، این نوجوان در بین آن دو گیر کرد و آن ها برای ادامه دعوایشان، پسر بی گناه را با عصبانیت به پایین هل دادند.

دعوا در مترو

این نوجوان که از دیدن این حادثه شکه شده بود با شنیدن صدای قطار سعی کرد که بر روی سکو برگردد که خوشبختانه موفق شد و نجات یافت ولی به علت ضربه ای که بر اثر افتادن به پایین سکو بر بدن او وارد شد در حال حاضر در بیمارستان به سر می برد.

 

دعوا

با پخش این فیلم نیروهای پلیس در پی یافتن این گانگسترها هستند و سعی دارند تا آن ها را شناسایی کنند، اما تاکنون موفق نبوده اند.

دعوای خطرناک گروه های گانگستر در مترو!

دعوای خطرناک گروه های گانگستر در مترو!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
برگرفته از فردا/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف