نمناک اخبارجامعه کار شرم آور معلم وسط دعوا و کتک کاری دانش آموزان +عکس
دعوای دانش آموزان ، اخبار روز نمناک
دعوای دانش آموزان بالا گرفت و کار به کتک کاری کشید ، کار زشت و شرم آور معلم در برابر درگیری شاگردان دبیرستانی اش برای او گران تمام شد.
تاریخ انتشار : 8 اسفند 1396

رفتار شرم آور معلم وسط دعوای دانش آموزانش

اصولا وقتی دو یا چند نفر درگیر می شوند و دعوای رخ می دهد افرادی که در صحنه حاضر هستند به خصوص افراد بزرگتر و گاها دارای مسئولیت سعی در خاتمه دادن به این درگیری می کنند اما از قرار معلوم هستند افرادی که حتی در جایگاه یک الگو در این شرایط کار عجیبی انجام می دهند مثل معلمی که به دلیل رفتار زشتش در شرایط مذکور با واکنش تندی روبرو شد.
تصاویری از درگیری دو دانش اموز پسر نوجوان را که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده می کنید مربوط به همین ماجراست ، ماجرای کار زشت و شرم اور معلم هنگام دعوای دو دانش آموزش.
بله تب شدید دریافت لایک و بازدید معلم مدرسه ای در تگزاس را مجبور به انجام کاری جنجال برانگیز کرد ؛ معلم دبیرستانی در تگزاس با دیدن درگیری شدید و کتک کاری دانش آموزانش عکس العمل عجیبی داشت ، او به جای آنکه مانع از این درگیری شود و شاگردانش را از هم جدا کند گوشی موبایل خود را دست گرفت تا از این صحنه های به نظر برخی افراد جالب فیلمبرداری کرده و در صفحه شخصی اش منتشر کند.
این اقدام غیرانسانی او که این روزها شاید به کرار دیده باشید جنجالی در شبکه های اجتماعی و میان کاربران فضای مجازی آمریکا ایجاد کرد تا درنهایت در پاسخ به واکنش ها آموزش و پرورش مسئول معلم را به حالت تعلیق درآورد.
دعوای دانش آموزان

تصویری از ویدئوی منتشر شده از دعوای دانش آموزان دبیرستانی در آمریکا

دعوای دانش آموزان

عکس کار زشت و ناپسند معلم هنگام دعوای شدید و کت کاری دانش آموزانش 

کار شرم آور معلم وسط دعوا و کتک کاری دانش آموزان +عکس

کار شرم آور معلم وسط دعوا و کتک کاری دانش آموزان +عکس
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 18
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف