نمناک اخبارحوادث ماجرای دعوای خونبار در عروسی تهرانپارس
دعوا در عروسی ، نزاع
پلیس 110 با حاضر شدن در محل به درگیری خونین و دعوا در عروسی بین خانواده عروس و داماد و همسایه ها پایان دادند.
تاریخ انتشار : 29 دی 1394
بازدید : 7,552 نفر

جزئیات درگیری خونین و دعوا در عروسی تهرانپارس

بامداد 25 دی ماه بنابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 در خصوص درگیری در آدرس تهرانپارس، خیابان 188 شرقی بلافاصله واحد گشت کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس جهت بررسی صحت و سقم موضوع به محل اعزام شد.
ماموران پس از حضور در محل مشاهده کردند، چند تن از همسایگان به دلیل برپایی مراسم عروسی در یکی از ساختمان ها با یکدیگر درگیر شده اند.
به دنبال این موضوع ماموران به تحقیقات محلی پرداختند که در خلال تحقیقات پلیسی مشخص شد دقایقی قبل یکی از همسایگان به هویت «هومن» 20 ساله به مهمانان مجلس عروسی در خصوص رعایت و عدم ایجاد سروصدا و آلودگی صوتی تذکر می دهند که چند نفر از طرف مهمان مجلس عروسی با وی درگیر می شوند.
سپس برادران «هومن» نیز خود را بلافاصله به محل رسانده و به طرفداری از برادر کوچکشان با مهمانان مجلس عروسی درگیر می شوند و در حین درگیری و چاقوکشی دو دستگاه خودرو سواری نیز تخریب می شود.
سرانجام چهار نفر از عاملان درگیری خونین دستگیر و به دلیل جراحت ناشی از ضربات چاقو جهت درمان به بیمارستان منتقل شدند.
سرهنگ امیر هوشنگ امیری، رئیس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس با اعلام این خبر، افزود:در این رابطه پرونده ایی تحت عنوان نزاع دسته جمعی و اخلال در نظم عمومی تشکیل و به دادسرای ناحیه 4 رسالت ارسال شد.

ماجرای دعوای خونبار در عروسی تهرانپارس

ماجرای دعوای خونبار در عروسی تهرانپارس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 25
برگرفته از جام جم آنلاین /ن
این مطلب مفید بود ؟ 19 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف