نمناک سرگرمیگوناگون دعوای شدید و کتک کاری 3 زن در مترو + تصاویر
دعوای زنان در مترو ، گیس کشی در مترو
تصاویری که از یک ویدئوی منتشر شده بود ماجرای دعوای زنان در مترو را دست به دست چرخاند تا در نهایت پلیس 3 زن و عاملان کتک کاری شدید داخل قطار شهری را شناسایی و بازداشت کند.

کتک کاری و گیس کشی زنان در مترو!!

تصاویر درگیری و دعوای شدید 3 زن در مترو به سرعت منتشر شد ، دعوایی که برسر صندلی بود به جاهای باریک کشانده و با دخالت مسافران دیگر به پایان رسید.
Women brawling over a TRAIN SEAT kick and pull each other's hair in wild scenes
دعوای زنان در مترودعوای زنان در مترو
 

درگیری 3 زن داخل قطار مترو سر صندلی

3 زن جوان به دلیل دعوا و ایجاد بی نظمی داخل قطار مترو بازداشت شدند ، تصاویر و ویدئوهای منتشر شده از این درگیری با واکنش پلیس همراه بود.
مسافران قطار درون شهری هنگ کنگ شاهد ضرب و شتم شدید چند زن داخل مترو بودند ، زنانی که بعد از بالا گرفتن دعوایشان با کشیدن موهای یکدیگر موجب واکنش کارکنان حاضر در قطار شدند اما دخالت آنها هم نتوانست مانع از این درگیری شود.
اگر چه فیلیمی که از بیرون قطار گرفته شده است آن قدرها هم واضح نبود اما پلیس موفق شد این 3 زن را شناسایی کرده و بازداشت کند.
اسامی این 3 زن " لائو" 54 ساله ، "ژانگ" 49 ساله و "هی" 24 ساله اعلام شده است.
براساس گزارشات "لائو" در این درگیری بیشترین صدمه را دیده و به دلیل سن بالایش کمتر قادر به دفاع از خود بوده است ، زخم و خراش روی دستها گردن و صورت این زن گویای این مسئله است.
شاید تصاویر نه چندان واضح این درگیری به خوبی گویای شدت دعوا نباشد اما گزارشات حاکی از آن است که هر سه زن برای درمان جراحات به بیمارستان منتقل شده اند.
دعوای زنان در مترو دعوای زنان در مترو

تصاویری از دعوای شدید و گیس کشی زنان در مترو

دعوای شدید و کتک کاری 3 زن در مترو + تصاویر

دعوای شدید و کتک کاری 3 زن در مترو + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف