نمناک اخبارحوادث عاقبت خونین و مرگبار دعوای زن و شوهر با وردنه !
دعوای زن شوهر ، کشت شوهر با وردنه
دعوای زن شوهر چیز جدیدی نبود و آنها مدام با صدای درگیری هایشان مزاحم همسایگان بودند اما این بار ماجرا به چیز دیگری ختم شد و پای پلیس به این دعوا باز شد.
تاریخ انتشار : 16 فروردین 1397

کشتن شوهر مست با وردنه وسط دعوای زن و شوهری

زنی که از رفتارهای خشن و توهین آمیز همسرش خسته شده بود به روشی عجیب او را به قتل رساند.
حوالی نیمه شب بود که زن و شوهری در یکی از خانه های روستای خانپور با هم درگیر شدند و بازهم صدای آن ها به گوش همسایه ها رسید ، زن و شوهری که به گفته ی ساکنین روستا مدام در حال جنگ و دعوا بودند و این صداها چیز عجیبی نبود که آنها را به اتفاقی خاص مشکوک کند.
"سومیترا" 45 ساله بارها به دلیل دعوا با همسرش "راجبهار" 50 ساله به شدت آسیب دیده بود اما این بار ماجرا برعکس شد و او تصمیم گرفته بود تا برای همیشه به زندگی شوهر الکلی خود پایان دهد.
کشتن شوهر

عاقبت مرگبار دعوای زن و شوهر با وردنه

براساس اعترافات "سومیترا" در اداره پلیس؛ نیمه های شب بود که شوهرش با حالت غیرعادی به دلیل مصرف مشروبات الکلی به خانه آمد او که از این وضعیت خسته بود و نمی توانست زندگی با یک مرد دائم الخمر را تحمل کند با همدستی دخترش تصمیم گرفت تا از دست شوهرش خلاص شود برای همین این بار بعد از رفتار و توهین های زشت همسرش به او به آشپزخانه رفت و وردنه را برداشت تا به دعوایشان پایان دهد برای همین چندین ضربه با وردنه به سر شوهرش وارد کرد تا او را بیهوش کند اما شدت ضربات بیش از حد زیاد بود و موجب خونریزی شدید شد و در نهایت منجربه فوت او گشت .
دختر نوجوان این زن که به نوعی با مادرش همدست بوده گفت :قتل پدرم عمدی نبود و مادرم فقط می خواست او را بیهوش کند تا درحالت مستی با هم دعوا نکنند چرا که توهین های پدرم در این حالت غیرقابل تحمل بود.

عاقبت مرگبار دعوای زن شوهر و قتل همسربا وردنه آشپزخانه!

عاقبت خونین و مرگبار دعوای زن و شوهر با وردنه !
: امتیاز : 3.3 تعداد رای : 32
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟
21 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف