نمناک اخبارورزشی ماجرای دعوای شدید علی دایی و علی پروین!
علی دایی ، علی پروین
علی دایی و علی پروین در حضور امیر رضا خادم در وزارت ورزش و جوانان به جر و بحث پرداختند که در صورت عدم وساطت حاظرین کار به کتک کاری می کشید.
تاریخ انتشار : 29 بهمن 1392

شب یکشنبه جلسه ای در وزارت ورزش برگزار شد که با حاشیه هایی همراه بود و باشگاه پرسپولیس را بیش از پیش به جنجال و حاشیه کشاند.

دایی، پروین، گرشاسبی، منتقمی، هدایتی و خادم وارد جلسه می شوند. خادم در جلسه می گوید:دایی نباید تا این حد تحت فشار قرار بگیرد که در یک برنامه زنده تلویزیونی بگوید کارکنان شهرداری این قدر پول می گیرند و بازیکن بزرگ فوتبال جهان آنقدر و... دایی میان حرف های خادم رفته و می گوید:صبر کنید! من حرفی نزدم که بخواهم کسی را تحقیر یا تخریب کنم.
منظور من فقط نشان دادن فاصله طبقاتی بوده و اما هستند کسانی که پشت سر من زیاد حرف می زنند و هرجا می روند، چیزهایی می گویند که واقعیت ندارد. در این لحظه، علی پروین که کنارش نشسته بود، فوراً وارد بحث شده و می گوید:شفاف صحبت کن، منظور شما من هستم؟ دایی هم جواب می دهد:بله، شخص شما! پروین که آب پاکی توسط علی دایی روی دستش ریخته شده بود، رو به خادم گفت:حالا که این طور شد و بحث به اینجا رسید، بگذارید بگویم این آقا برای یک فصل مربیگری یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان از پرسپولیس پول گرفته است.
دایی هم بلافاصله در جواب گفت:اگر پول گرفتم، حقم بوده چون سرمربی تیم هستم اما تو چه کاره ای که 500 میلیون تومان از باشگاه گرفته ای؟ پروین که حالا دیگر داغ کرده و عصبانی تر از گذشته است، صدای خود را بالاتر می برد و می گوید:شما این همه پول از پرسپولیس گرفتی، در حالی که درخشان و مایلی کهن همین الان هم مجانی برای پرسپولیس مربیگری می کنند، این حرف ها را هم ندارند. از اینجا به بعد بحث طرفین، با داد و بیداد همراه بود و به شدت داغ شد به طوری که حاضران در جلسه احساس می کردند هر آن ممکن است کار به زد و خورد فیزیکی بکشد.
بنابر گزارش روزنامه خبرورزشی، دایی که دیگر آب از سرش گذشته بود با فریاد هایی که حتی بیرون از اتاق هم به گوش می رسید، حرف های دیگری هم زد و از اتاق بیرون رفت. البته پروین هم ساکت نبود و در جواب دایی، جواب های سرمربی تیم را داد. البته وساطت حاضرین در جلسه باعث شد طرفین دعوا بپذیرند که اتفاقات داخل جلسه رسانه ای نشود اما خودتان قضاوت کنید در داخل باشگاه چه خبر است...

علی دایی ، دعوای علی دایی و علی پروین

برگرفته از جام جم آنلاین - /م
این مطلب مفید بود ؟ 94 26
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف